Prodej pozemku, Zahrada, 328 m2

Tepelská, Mariánské Lázně, okres Cheb, Karlovarský

430 000 Kč
cena včetně provize RK a právního servisu
ID
636950
Plocha
328 m2
Voda
Místní zdroj
Pavlína Vojtová
Pavlína Vojtová
775 205 248
vojtova@dumrealit.cz
Novostrašecké reality
Komenského náměstí 105
Nové Strašecí 271 01
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zahrady o celkové výměře 328 m² v zahrádkářské osadě Bažantnice v městské části Úšovice - Mariánské Lázně. Na zahradě jsou v současné době plodící vzrostlé ovocné stromy a zajímavý tvar pozemku má velký potenciál dalšího využití. Na pozemek je přivedena pitná voda z místního vodovodního řadu, každá parcela má vlastní vodoměr. Voda je dodávána sezónně. V hlavní budově, která je u vchodu do zahrádkářské kolonie, je k dispozici elektřina a toalety. Svazu zahrádkářů se platí příspěvek cca 500,-Kč/rok. Svaz se stará o příjezdové komunikace k pozemkům, o provoz hlavní budovy a svoz odpadu. Zahrádkářská osada je dobře dostupná autem, trolejbusem i autobusem. Parkování je zajištěno na obecním pozemku před vstupem. V této lokalitě se prodávají zahrady jen ojediněle, proto neváhejte a domluvte si prohlídku. Ev. číslo: 636950.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT