Prodej pozemku, Pro bydlení, 3889 m2 novinka

Volgogradská, Tábor, okres Tábor, Jihočeský

5 300 000 Kč
Cena je včetně provize RK a pávního servisu. Více informací vám poskytne realitní makléř Pavel Čada.
ID
636658
Hypotéka
Plocha
3889 m2
Pavel Čada
Pavel Čada
737 249 931
atempo@dumrealit.cz
Atempo
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01
Zobrazit všech
7 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku o výměře 3.889m² na okraji města Tábor, která se nachází v krásné lokalitě mezi městem Tábor a Sezimovo Ústí. Pozemek je dle platného Územního plánu města Tábor určen k zastavění (plocha smíšená obytná). K dispozici máme Územně plánovací informaci s možností výstavby a kompletní zákres inženýrských sítí v rámci územní studie. Doporučujeme osobní prohlídku, je zde možnost podnikatelského záměru nebo rodinného bydlení. Bližší informace Vám poskytne realitní makléř Pavel Čada. Zajistíme Vám financování, stavební poradenství a veškerý právní servis. Ev. číslo: 636658.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací