Prodej pozemku, Pro bydlení, 3297 m2

Nové domky, Kaplice, okres Český Krumlov, Jihočeský

3 500 000 Kč
Cena včetně provize RK a právního servisu.    Nabídnout cenu
ID
642655
Plocha
3297 m2
Jiří Kejšar
Jiří Kejšar
608 115 501
kejsar@dumrealit.cz
Prodest
Nádraží 653
Velešín 382 32
Zobrazit všech
28 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavební parcely, o rozloze 3297 m², ul. Nové domky, Kaplice. Pozemek se nachází v klidné části obce, avšak pár minut od centra, či autobusového nádraží. V rovinaté části u cesty stojí stavba bez č.p. určená k rekonstrukci, či odstranění. Od ní se směrem jihovýchodním terén zvedá. Vzhledem k poměrně velké rozloze je zde dostatek prostoru pro stavbu nejenom garáže/parkovacího stání, instalaci bazénu a vytvoření terasovité zahrady. Jedná o soubor pozemků, kde se převážná většina nachází v zastavěném území a v ÚP jsou vyznačeny jako plocha bydlení. Kromě rodinného domu s max. 2 nad. podl., případně 1 NP + půdní vestavba, je zde možné podle ÚP vybudovat i bytový dům maximálně 4 NP, případně 3 NP + P, nebo 3 NP + ustupující 4. NP, s možností podsklepení a využití podkroví. Objekt stále připojen na elektřinu, další dostupné inženýrské sítě v komunikaci před pozemky. Veškerá občanská vybavenost obce v dosahu chůze. Ev. číslo: 642655.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT