Prodej pozemku, Pro bydlení, 4422 m2 novinka

Kájov, okres Český Krumlov, Jihočeský

4 000 000 Kč
+ provize RK, včetně právního servisu.
ID
634928
Hypotéka
Plocha
4422 m2
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Jiří Kejšar
Jiří Kejšar
608 115 501
kejsar@dumrealit.cz
Prodest
Nádraží 653
Velešín 382 32
Zobrazit všech
13 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku o rozloze 4422 m² s úchvatným výhledem na Kleť, v obci Křenov - Kájov. Nabídku tvoří dvě parcely aktuálním územním plánem obce schválené k bydlení, s možností výstavby jednoho rodinného domu. Na hranici východním směrem svažité parcely je přivedena elektřina do kapličky, dále vodovod a kanalizace, které jsou již ve správě obce Kájov. Přístup zajištěn po k tomu vyhrazeném pozemku/komunikaci, která se bude v dohledné době předávat obci. V případě prodeje pozemku před tímto krokem je přislíben souhlas současného majitele s užíváním. Dle Uzemní studie je zastavitelnost pozemku 25% jednou budovou o jednom nadzemním podlaží + podkroví, se střechou sedlovou, valbovou, či polovalbovou. Celková cena včetně provize 4.200.000,-. Bližší info u RK. Dojezdová vzdálenost do Českého Krumlova 7km, do Kájova 3km. Ev. číslo: 634928.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací