Prodej pozemku, Pro bydlení, 1005 m2

Týn nad Vltavou, okres České Budějovice, Jihočeský

1 000 000 Kč
V případě zhotovení domu "na klíč" cena za stavbu, pozemek, komunikace a ing. sítě 5.580.000,-.    Nabídnout cenu
ID
642985
Plocha
1005 m2
Jiří Kejšar
Jiří Kejšar
608 115 501
kejsar@dumrealit.cz
Prodest
Nádraží 653
Velešín 382 32
Zobrazit všech
20 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku o 1005 m² v obci Nuzice mezi Týnem nad Vltavou a Bechyní s již schváleným stavebním povolením na konkrétní dům Euroline bungalov 1475, nebo Euroline bungalov 1372 dle kritérií Územního plánu obce. Jedná se o poslední parcelu ze sedmi, z malého developerského projektu, který se nachází ve fázi realizace. V ceně jsou zahrnuty podíly na přístupové cestě. K pořizovacím nákladům je potřeba připočítat ještě 800.000,- na vybudování infrastruktury v přístupové cestě: elektřina, veřejný vodovod, internet, veřejné osvětlení, vybudování zpevněných povrchů příjezdových komunikacích a vybudování pochozích cest tedy chodníků, které se aktuálně realizují. V případě realizace stavby tzv. "na klíč", je celková cena za pozemek, dům a podíly na přístupové cestě 5.580.000,-. Bližší info u RK. Ev. číslo: 642985.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT