Prodej pozemku, Komerční výstavba, 28861 m2

České Budějovice, okres České Budějovice, Jihočeský

66 380 000 Kč
Více informací Vám poskytne realitní makléř Tomáš Pelda.    Nabídnout cenu
ID
635417
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
28861 m2
Plyn
Plynovod
Doprava
Vlak, Autobus
Tomáš Pelda
Tomáš Pelda
739 341 014
pelda@dumrealit.cz
Atempo
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemků určených k průmyslové zástavbě o rozloze 28.861 m². Pozemky se nacházejí v blízkosti plánovaného sjezdu z dálnice D3 ve městě České Budějovice. Pozemky mají přímé napojení na plánovanou komunikaci od sjezdu z dálnice, do centra města České Budějovice. Dle územního plánu se jedná o zastavitelné území pro pracovní aktivity a průmyslovou výrobu (produkční) v příměstí, značené indexem PA-3. Doporučuji prohlídku, pozemku jsou vhodné k investici. Více informací Vám poskytne realitní makléř Tomáš Pelda. Ev. číslo: 635417.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT