Prodej pozemku, Pro bydlení, 1910 m2 novinka

Počepice, okres Příbram, Středočeský

970 000 Kč
včetně provize a právního servisu
ID
627564
Hypotéka
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
1910 m2
Elektřina
230V
Doprava
Autobus
Zobrazit všech
13 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi pozemku pro stavbu rodinného domu, o výměře 1910 m², který se nachází uprostřed krásné přírody, na klidném místě na okraji obce Vitín u Počepic. Na hranici pozemku je přivedena elektřina, spodní část pozemku lemuje obecní příjezdová cesta. Mírně svažitý pozemek s překrásným výhledem do lesnaté kopcovité krajiny, velmi pěkné místo pro bydlení i rekreaci. Vitín je součástí velmi dobře fungující obce Počepice, ležící 10 km jižně od Sedlčan, v údolí mezi vrchy Radešínem a Počepickou Horou. V obci se nachází MŠ, ZŠ, obchod se smíšeným zbožím, restaurace, pošta, fotbalové hřiště. Obec se neustále rozvíjí a pořádá řadu kulturních a sportovních akcí. Dopravní dostupnost BUS směr Sedlčany, Milevsko, Praha - Smíchov.
Pozemek je výjimečný především svojí polohou a velikostí, vyhovovat bude všem, kteří potřebují klid a zároveň prostor. Cena k jednání. Ev. číslo: 627564.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací