Prodej pozemku, Pro bydlení, 1194 m2 novinka

Bohutín, okres Příbram, Středočeský

1 400 Kč za m2
Cena je včetně právního servisu a odměny RK
ID
620114
Hypotéka
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
1194 m2
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Autobus
Pavel Hruška
Pavel Hruška
604 207 430
hruska@dumrealit.cz
Nemo
třída Osvobození 309
Příbram VII 261 01
Zobrazit všech
14 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej pozemku pro bydlení v klidném prostředí na okraji obce Bohutín - Vysoká Pec u Příbramě. Tento pozemek bez porostu s mírným jihovýchodním sklonem je začleněn do územního plánu obce Bohutín. Celková výměra pozemku - 1194 m². V současné době je dokončena a zkolaudována příjezdová asfaltová cesta s veřejným osvětlením - již proběhlo předání obci. Pozemek je připojen na obecní vodovodní řád, na tlakovou obecní kanalizaci (přípojky jsou označeny uvnitř pozemku), připojení na elektrické podzemní vedení (RYS na hranici pozemku - 3x20A). Všechny tyto IS jsou taktéž zkolaudovány. Příslušná regulativní opatření najdete na stránkách obce - územní plán obce - lokalita A - Z1 - 9. Obec Bohutín je od Příbrami vzdálena jen několik minut jízdy autem, výborná dostupnost tohoto místa, příjemný výhled do krajiny. V obci je základní občanská vybavenost (OÚ, obchod, pošta, restaurace, škola, školka, fotbalové hřiště, tenisové kurty, koupaliště). V okolí - možnost procházek do přírody a do Brdských lesů, cykloturistika, houbaření aj. Prodej pozemku - od konce února 2019, do této doby garantuje naše RK blokaci pozemku složením rezervační zálohy. Více info v RK. Tato cena zahrnuje veškeré právní služby včetně zajištění advokátní úschovy kupní ceny a podání návrhu na vklad do KN. Hypotéční specialista v RK. Ev. číslo: 620114.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací