Prodej domu, Rodinný, 70 m2 novinka

Poděbrady, okres Nymburk, Středočeský

1 600 000 Kč
ID
624706
Hypotéka
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
70 m2
Zastavěná plocha
96 m2
Plocha pozemku
1 m2
Konstrukce
Dřevěná
Podlaží
1
Stav objektu
Projekt
Energ.třída
B - Velmi úsporná
Terasa
Ano
Garáž
Ne
Zobrazit všech
9 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje výhradní prodej novostavby - Projekt a výstavbu RD po celé ČR: RD "IP04" Cena 1.600.000,- Kč, 3kk už.pl. 70,1 m², obytná pl. 53,8 m². Zastavěná plocha 88 m². Výška hřebene 5 m. Tento RD je dřevostavba o rozměrech 8m x 12m. Místnosti . Kuchyň s jídelnou - 21,7 m²; Obývák - 15,4 m²; 1. ložnice - 12,2 m²; 2. ložnice 12 m²; chodba 2,6 m²; koupelna 3,4 m²; WC 1,8 m²; technická místnost 1,1 m²; komora 1,1 m². V kuchyni, koupelně a WC jsou obklady, WC obsahuje toaletní mísu a malé umyvadlo. Koupelna je opatřena velkým sprchovým koutem 1,3 x 1,3m a umyvadlem. Po dohodě lze místo sprchového koutu dát vanu. Elektroinstalace v domě obsahuje rozvaděč, zásuvky a vypínače, zásuvky pro TV případně internet (dle požadavku klienta a možností na daném pozemku), vývody na světla jsou ukončené objímkou se žárovkou. Umístění v technické místnosti: bojler -ohřev vody; vytápění el. nebo plyn. kotlem. Odpady jsou řešeny dle možností pozemku, buď lokální jímkou nebo napojení na obecní kanalizaci. Střecha je řešena bez půdy s plechovou krytinou Lindup – tj. imitace tašek. Okna a venkovní dveře jsou bílá plastová a bílé barvy i nátěr vnitřních stěn. Vnitřní dveře jsou také plastová, ale s imitací dřeva a se železnou zárubní. Hromosvody a zinkové okapy, jsou kompletně v ceně, včetně dřevěné pergoly se zámkovou dlažbou a projektem na RD. Komín je zděný, vyvložkovaný. Záruku na dům tato firma dává 5 let. Životnost domu je odhadnuta v případě řádného a důkladného udržování až 100 let.
V ceně domu není: Kuchyňská linka (možno dodat), případná krbová kamna a jejich připojení; náklady na vykopání jímky, svod dešťové vody, plot, chodníky, dosíťování do domu z páteří sítí (elektřina, voda, kanalizace, plyn) a další klientské změny interiéru i exteriéru, dále další stavby např. garáž, dílna, apod. a také dispoziční změny domu. V ceně domu dále není zahrnuto vnitřní vybavení nábytkem a osazení světel.
Jakékoliv další stavby, úpravy exteriéru i interiéru domu, změny barev, použitého materiálu a vybavení domu, dosíťování přívodů či stavební práce, které nejsou zahrnuty v ceně, je možné zrealizovat, po předchozí domluvě s klientem. Dům lze také dispozičně měnit. Veškeré dispoziční úpravy však jsou možné pouze po předchozí domluvě se stavebním technikem a architektem firmy. Ev. číslo: 624706.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací