Prodej pozemku, Pro bydlení, 784 m2 sleva

Na Okrajku, Libice nad Cidlinou, okres Nymburk, Středočeský

1 390 000 Kč
za nemovitost,vč. provize,poplatků,DPH,právního servisu,úschovy,zajištění financování, el.+plyn
Zobrazit všech
7 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje výhradní prodej oploceného stavebního pozemku 784m² (751+33 m² garáž) z ulice Na Okrajku v Libici n.C. u Poděbrad k výstavbě RD, s jehličnany, ovocnými stromy a odizolovanou Garáží 33m². Plánky a Stavební povolení k vybudování studny - 6-8m hluboké, jsou již vyřízeny ( firmu na vybudování studny dodám), Přípojka el.sítě - ČEZ - JIŽ HOTOVÁ. Příjezd k pozemku je městskou komunikací, kde je k dispozici kanalizace cca 10 m od hranice pozemku (napojení od souseda podél hranice pozemku). Vodovod se nyní v obci bude budovat - obec čeká na schválení dotací. V Libici nad Cidlinou je Výborná občanská vybavenost - obchody, MŠ a ZŠ, kulturní dům, fotbalové hřiště, dvě restaurace. V obci funguje Sbor dobrovolných hasičů, zahrádkářský a rybářský spolek. Sportovní vyžití - Sokol, fotbalový klub, cyklostezky. Kultura - ochotnický divadelní spolek "Vojan". V sousedství Libice nad Cidlinou je velké písčité jezero ke koupání a relaxaci, lesy, historické památky,. Tento pozemek se stane stavebním při kolaudaci RD. Nyní je povolení Stavebního úřadu ke stavbě RD. Město se nachází nedaleko lázní Poděbrady. Velmi dobrá dopravní dostupnost - vlakové spojení Kolín - Praha, nájezd na D11 Praha - Hradec Králové cca 5 min. jízdy autem. Nemovitost je možno financovat pomocí hypotečního úvěru, který vám zajistí náš úvěrový specialista. www.dumrealit.cz/kurkova Ev. číslo: 616601.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací