Prodej pozemku, Pro bydlení, 1958 m2 novinka

Pod strání, Nelahozeves, okres Mělník, Středočeský

ID
624597
Hypotéka
Plocha
1958 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Monika Plicková, MBA
Monika Plicková, MBA
603 875 447
plickova@melnik1.dumrealit.cz
Progres
Riegrova 196/8
Kralupy nad Vltavou 278 01

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku v obci Nelahozeves, ul. Pod strání. Pozemek má rozlohu 1958 m², v přední části je mírně svažitý, v zadní části svažitý více, je zatravněný a porostlý ovocnými dřevinami, náletem a jinými listnatými stromy. Porost dodává vrchní části pozemku dojem listnatého lesa. Na pozemek nejsou přivedeny sítě, jsou pouze na hranici pozemku (elektřina, voda, plyn), kanalizace je v investičním plánu obce. Pozemek je možné rozdělit na dva menší (cca 1200 m² a 758 m²). Příjedz na pozemek je z asfaltové komunikace. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat makléře. Ev. číslo: 624597.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací