Prodej pozemku, Pro bydlení, 15393 m2 sleva

Zásmuky, okres Kolín, Středočeský

7 080 800 Kč
za nemovitost,vč. provize,poplatků,DPH,právního servisu,úschovy,zajištění financování, el.+plyn
Zobrazit všech
25 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exklusivní prodej stavebního pozemku 15.393 m² (cca 180m x 110m) pro stavbu menšího developerského projektu na RD ( cca 460,-Kč za 1m² ) v Obci Zásmuky - Vršice, nedaleko Kostelce nad Černými lesy. V obci Zásmuky (docházková vzdálenost z Vršic, nebo Pražský bus č.381) je škola, školka, obchody, lékárna, lékaři apod. Bonus k tomuto pozemku, při jeho koupi vcelku - 15.393 m² je ZDARMA + 2.350 m² dalšího stavebního pozemku (celkem tedy pozemek 17743 m² = 399,- Kč za 1m²) ). Pozemek je již nyní rozdělen na několik stavebních pozemků pro stavbu RD. 500 m od hranice tohoto pozemku, v komunikaci, jsou přípojky sítí - kanalizace, voda, plyn a elektřina - sloup přímo na pozemku - snadné napojení Čezu. Pozemek je umístěn v lukrativní lokalitě blízko Prahy a dojezdové vzdálenosti pražského autobusu č. 381 cca 50 minut jízdy na Pr.4 Háje (opačně Kutná Hora) a jízdy autem na Pražský okruh cca 25 min. jízdy. Na tomto mírném svahu celý den svítí sluníčko a je zde nádherný výhled na lesy a krásnou krajinu v okolí. Okolní pozemky patří paní Hraběnce ze Šternberka ze starého šlechtického rodu a v okrajové části těchto pozemků Hraběnky, můžete shlédnout zámek Zásmuky s jeho prostory v barokním stylu. Pozemek je umístěn v lukrativní lokalitě blízko Prahy a dojezdové vzdálenosti cca 30 minut jízdy. Nemovitost je možno financovat pomocí hypotečního úvěru, který vám exklusivně zajistí náš úvěrový specialista. www.dumrealit.cz/kurkova Ev. číslo: 623410.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací