Prodej pozemku, Pro bydlení, 1191 m2 novinka video

Luční, Králův Dvůr, okres Beroun, Středočeský

3 995 000 Kč
Cena včetně provize
ID
623206
Hypotéka
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
1191 m2
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Ing. Jan Volhejn
Ing. Jan Volhejn
721 506 107
volhejn@dumrealit.cz
Terra
Svornosti 985/8
Praha 5 150 00
Spustit video
Zobrazit všech
14 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku určeného pro stavbu rodinného domu na klidném okraji Zahořan u Berouna. Jeden z posledních volných pozemků leží na jižním svahu a nabízí exklusivní výhled do údolí a sousedství lesa. Na pozemek je přivedena voda v obecním vodovodu. Elektřina a plyn mají svoje přípojky. Pro odpadní vody přivedena kanalizace. Zamýšlené stavbě proto vůbec nic nebrání. K pozemku vede obecní asfaltová komunikace s vybudovaným veřejným osvětlením. Poloha, kde se nemovitost nachází, je ideální pro dopravu do Prahy, nebo Plzně. Sjezd na D5 je cca 4km. Na okraji Prahy budete autem za cca 25 min. a na okraji Plzně cca za 40 min. Z občanské vybavenosti je v obci restaurace a obchůdek s potravinami. Ostatní občanská vybavenost je v cca 2km vzdáleném Králově Dvoře nebo v Berouně. V okolí vedou četné turistické a cyklistické trasy, které vás dovedou k Berounce, do Koněprus, do CHKO Křivoklátsko, atd.. Tento pozemek je ideální příležitostí pro zájemce, který chce začít ihned stavět rodinné bydlení s krásným výhledem, v blízkosti přírody a v dobrém dosahu Berouna, nebo Prahy. V rámci služeb nabízíme právní servis a samozřejmostí je i zařízení hypo-úvěru V případě zájmu volejte, nebo zašlete sms s údaji o inzerované nemovitosti, rád Vám zavolám zpět. Ev. číslo: 623206.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací