Prodej pozemku, Ostatní, 6843 m2 novinka

Lštění, okres Benešov, Středočeský

4 500 000 Kč
ID
634001
Hypotéka
Plocha
6843 m2
Milada Kůrková
Milada Kůrková
608 145 177
kurkova@dumrealit.cz
Milada Kůrková
Křovinovo náměstí 9/12
Praha - Horní Počernice 193 00
Zobrazit všech
14 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exklusivní prodej investičního pozemku 6843 m² v obci Lštění u Čerčan, na Přemyslovském Hradišti u řeky Sázavy. Na tomto pozemku lze vystavět Večejné stavby, např. pro vodní a lesní hospodářství - Myslivost - srub, roubenku, nebo podobnou stavbu, lze zde zřídit i studnu pro své potřeby a připojit na elektřinu - cca 100 m od pozemku je obecní kostel s budovami, které jsou na el. napojeny (v případě lze i vybudovat solární el. zařízení). Součástí pozemku je ve vlastnictví 1/2 přístupové cesty (181m² z 362m²). Pozemek je možno celý oplotit plotem bez hlubokých základů - např. oplocení pro hospodářská i chovná zvířata. Pozemek je z 1/2 zalesněn borovicemi a to dřívějším majitelem - cca 500 ks, starý 30-35 let. Tento porost není veden jako les v lesním hospodářství a proto jej lze vytěžit na případnou výstavbu srubu nebo roubenky bez základu, ale i na výstavbu plotu. Toto je místo v chráněné oblasti 2. zóny památkového území, ale v okolních pozemcích se však nachází stavby pro rekreaci i trvalé bydlení s čísly popisnými. Pozemek je posazen na kopci s vyhlídkou na řeku Sázavu, protékající tímto údolím, na kostelík Svatý Kliment, město Čtyřkoly, okolní lesy a přírodu Sázavské krajiny v okrese Benešov, nádherné místo uprostřed lesů a malebné krajiny, vhodné k chovu včel a zahrádkaření. Pod tímto kopcem je zastávka Posázavského Pacifiku - spojující nejenom okolní obce s nádražím v Čerčanech č. 212 ( 3 km) (Sázava – Zruč nad Sázavou – Světlá nad Sázavou...) V části obce Zlenic funguje přes Sázavu přívoz, z druhého břehu řeky je možné dojít na zříceninu hradu Zlenice. 6 km od tohoto místa se nachází sjezd z dálnice D1 (Praha - Brno). Místo k relaxaci a k luxusnímu bydlení spojené s přírodou. Ev. číslo: 634001.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací