Pronájem komerčního objektu, Kanceláře, 317 m2

Nádražní, Mělník, okres Mělník, Středočeský

32 000 Kč za měsíc
vcetně DPH, poplatky za služby cca 3000,- Kč
ID
580056
Užitná plocha
317 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Podlaží
2
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ne
Ing. Vladimír Pomekáč
Ing. Vladimír Pomekáč
734 766 199
clever@dumrealit.cz
Services Roudnice
Karlovo náměstí 40
Roudnice nad Labem 413 01
Zobrazit všech
26 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně podnájem samostatného objektu s vlastním parkovištěm u frekventované Nádražní ulice v Mělníku. Jedná se o dvoupodlažní budovu s dispozicí: 1.NP: 2x kancelář o rozměru 69m² +23 m², dále šatna, WC, chodba a schodiště do 2. NP: 3 x kancelář o rozměru 22m² + 36m² + 26 m², dále klimatizovaná IT místnost, kuchyňka, WC, centrální chodba. Z jedné z kanceláří vstup na balkon. Vstup do objektu je z uzavíratelného parkoviště, na které je přímý přístup z Nádražní ulice. Budova je součástí areálu, který provozuje v současné době společnost Izomat stavebniny sro, která se zabývá zejména prodejem stavebního materiálu a doplňkového sortimentu, proto z povahy činnosti by kanceláře byly vhodné např. pro projektovou činnost apod, nicméně druh činnosti a zejména přístup do objektu není časově nijak omezen . Celková podlahová plocha činí 317 m², z toho 167 m² čistá kancelářská plocha. Parking a přístup do budovy cca 160 m². Pro více info volejte makléře. Ev. číslo: 580056.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací