Prodej nadstandardního rodinného domu

Hluboká nad Vltavou

Cena 12 480 000 Kč

POPIS NEMOVITOSTI

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej moderní, dvou generační, nízkoenergetické novostavby rodinného domu v klidné části města Hluboká nad Vltavou. RD se nachází vedle zámecké zahrady, na severozápadním okraji města Hluboká nad Vltavou, na oploceném svažitém pozemku směrem k jihu. Na pozemek je samostatný sjezd přes automatickou pojízdnou bránu, nebo je možný vstup pro pěší přes branku v horní části.

RD je postaven ve vysokém technickém standardu: okna jsou z materiálu dřevo, hliník s trojitým zasklením a s bezpečnostními venkovními automatickými žaluziemi. Kuchyňská linka v hlavním obytném bytě je vyrobena na míru a má zabudované vestavěné spotřebiče (indukční deska s 5 plotýnkami, el. trouba, mikrovlnná trouba, myčka a lednice). Podlahy jsou v celém domě vinylové, výjimku tvoří koupelny a WC, kde je dlažba. V garáži je na podlaze anhydridová litá, šedivá stěrka. Schodiště je železobetonové s laminátovými nášlapy a kovovým zábradlím s dřevěným madlem. Celý dům je pod zabezpečovacím zařízením.

Objekt disponuje rozlehlým obývacím pokojem propojeným s jídelním koutem a kuchyní, 5 ložnicemi, 4 koupelnami, 2 kuchyněmi, šatnami, sklady a garáží s automatickými vraty. Objekt je vhodný jak k bydlení, tak k podnikání s možností přizpůsobení suterénu. Dispoziční sestavení objektu naleznete po jednotlivých patrech ve vizualizaci mezi fotografiemi. Možnost rozdělení RD na 2 bytové jednotky.

Vytápění je podlahové v kombinaci s radiátory pomocí plynového kondenzačního turbo kotle umístěným k tech. místnosti v suterénu. Ohřev teplé vody je zajišťován stojatým zásobníkovým ohřívačem na 120 l propojeným s plynovým kotlem. Možnost připojení krbových kamen v obývacím pokoji. V technické místnosti a po domě je provedena příprava k možnosti připojení tepelného čerpadla a solárních panelů.

RD se skládá ze tří podlaží (suterén, 1.NP a obytné podkroví), ve tvaru obdélníkového půdorysu a terasami. Obvodové a některé vnitřní stěny pod terénem jsou železobetonové, zbývající část obvodových stěn je z keramických tvárnic. Objekt je zastřešen sedlovou střechou. Střešní krytina je z pálených keramických tašek. Strop nad 1.PP je železobetonový, nad 1.NP z nosníků a vložek MIAKO. Vnitřní parapety jsou z umělého kamene. Venkovní parapety jsou mramorové. Oplechování je z modrého lindabu.

Doporučuji prohlídku, dům je určen pro náročnou klientelu s bydlením v klidné a nerušné zástavbě.

Více informací Vám poskytne realitní makléř Tomáš Pelda. Ev. číslo: 628339.

1000 m2Pozemek
289 m2Podlahová plocha
151 m2Zastavěná plocha
2Počet bytů
2015Rok výstavby

Fotogalerie

Kontakt na makléře

774 673 709
pelda@dumrealit.cz
Domluvit prohlídku

Prodej nemovitostí

Nevíte si rady s prodejem či koupí nemovitostí? Jsme tu pro Vás. Prodáváme nemovitosti 24/7.

Zajištění financování

Hypotéka nebo překlenovací úvěr? Nechte Vaše starosti na nás a týmu našich profesionálních poradců.

Stavební poradenství

Energetické štítky PENB a stavební poradenství na míru podle potřeb klienta. Kontaktujte nás.