Pronájem bytu, 2+kk, 70 m2
pronajmuto

Korunní, Praha, okres Hlavní město Praha, Hl. m. Praha

20 000 Kč za měsíc
+popl. 4500 Kč
ID
592725
Užitná plocha
70 m2
Podlahová plocha
70 m2
Konstrukce
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Vlastnictví
Osobní
Energ.třída
B - Velmi úsporná
Energ.hodn.
79 KWh/m2/rok
Balkón
Ano
Lodžie
Ano
Sklep
Ano
Podlaží
8. ze 8
Garáž
Ano
Hana Tomášková
Hana Tomášková
725 802 209
tomaskova@praha-pronajmy.dumrealit.cz
VIP
Svornosti 985/8
Praha 5 150 00
Zobrazit všech
10 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem 2kk 70m² P2 Vinohrady v novostavbě bytového areálu Rezidence Korunní, se dvěma terasami, garážovým stáním a sklepem v nejvyšším poschodí. V domě s recepcí a 24hod. ostrahou. Nadstandartně zařízeno novým moderním italským nábytkem vysoké kvality. Bezpečnostní dveře NEXT, možnost napojení na PCO. Jedna terasa s výhledem na celé město, druhá do vnitřního atria s parkovou úpravou. V bytě je samostatná klimatizace. Převod elektroměru na nájemce. Prestižní lokalita. Elegantní obytné domy jsou situovány do horních vinohradských partií. Rezidence Korunní navazuje na vinohradskou zástavbu a Vinohrahy dokazují, že nestárnou, stále inspirují sebevědomým konceptem, vyváženými proporcemi, ideálem kvalitního bydlení a života ve městě. Smyslem Rezidence Korunní je rozvíjet vinohradský genius loci, doplněný o technické a technologické aspekty moderního bydlení. Rezidence je do prostředí usazena s citem a respektem a dokládá jak vysoko klade reputaci Vinohrad jako "špičkové adresy pro bydlení" v Praze. Byt bude volný od 8.11.2016. Doporučuji! Ev. číslo: 592725.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací