Zpět Profil pobočky:
Michelle
pobočka

Michelle

Prodáme i vaši nemovitost jako nic. Rychle, bezpečně a bez starostí.
Vyzkoušelo nás již více než 500 spokojených zákazníků.

Člen Realitní Komory ČR

Výjimka pro realitní makléře

Informace a opatření MMR v souvislosti s činností realitních zprostředkovatelů během nouzového stavu

Trh nemovitostí je důležitou položkou našich životů. Proto vydala vláda České republiky výjimku pro realitní zprostředkovatele. Na základě tohoto dokumentu můžeme řešit Vaši situaci s nemovitostí za předpokladu dodržení zvýšených bezpečnostních opatření. Nejprve co jde vyřešit telefonem a e-mailem, jen v případě vysoké důležitosti je možné osobní setkání s rouškami a rukavicemi.

750Nabídek nemovitostí
15Let zkušeností
500Spokojených klientů
750Prodaných nemovitostí
75Poptávek měsíčně

Prodej nemovitostí

Prodáme Vaši nemovitost rychle a dobře. Vybereme nejlepšího zájemce, tak aby byli všichni spokojeni.

Pronájem nemovitostí

Najdeme Vám vhodné nájemce, případně vhodnou nemovitost k pronájmu. Řídíme se heslem, že zprostředkováváme lidem místo pro život, nebo podnikání.

Zajištění hypotéky

Spolupracujeme s nejlepšími hypotečními makléři, kteří Vám dopomohou k nejlepší variantě pro Vás v co nejkratší čase, tak, aby jste mohli co nejdříve žít podle Vašich představ.

Zvýšíme Vaši hodnotu

Na trhu nemovitostí je mnoho možností, na koho se obrátit. Dobrý makléř Vám řekne přesný plán prodeje, či pronájmu Vaší nemovitosti a rovnou stanoví cenu včetně provize. Je důležité, aby makléř jasně definoval výši provize a od koho ji bude požadovat. To by měl být základní parametr při výběru dobrého makléře.

U nás je toto běžným standardem. Přistupujeme ke své práci s profesionálním přístupem, opřeným o dlouholeté zkušenosti s budováním hodnoty při prodeji, či pronájmu. Samozřejmostí je splnění zákoných povinností s ohledem na nejnovější zákon o realitním trhu, který je platný od 3.3.2020.

  • 15 let praxe
  • Pravidelné školení
  • Certifikace Makléř specialita
  • Vstřícné jednání
  • Stovky spokojených klientů

Kontakty

Pod Slovany 1888/12
128 00 Praha

michelle@dumrealit.cz
731 895 533
www.dumrealit.cz/michelle

Čím se zabýváme

Byty
Domy
Kanceláře
Sklady
Nebytové prostory

Naše Služby

Prodej
Pronájmy
Financování
Homestaging
Vyhledávání nemovitostí
Nacenění nemovitostí

Mapa

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT