Michaela . Čechová

Uherské Hradiště ve Zlínském kraji Certifikovaný makléř
774 091 111
michaela.cechova@dumrealit.cz
Číslo účtu pro složení záloh
205491042 / 2010
Fio banka
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Makléř Michaela . Čechová je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 05147476.

Hodnocení klientů

Něco neskutečného.3 krát zrušila schůzku,po 4 nás nechala hodinu čekat.Jeste jsme být neviděli už chtěla rezervační zálohu.Absolutne neprofesionální jednání.Tvrdila ze byt je pronajat že je složena rezervace anebylo Myslím že p Čechová nemá n postu maklerky co dělat!!!! Nedoporučuji Zavání to podvodem!!!!!

Alena Karafiatova

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT