Zpět Profil makléře:
Tereza Mártonová

Tereza Mártonová

Realitní makléřka pro Ústecký kraj,
Roudnice nad Labem.

Chtějte pro sebe to nejlepší - obraťte se na profesionála.
Prodám i Vaši nemovitost jako nic. Rychle, bezpečně a bez starostí.

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte mne
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Zdravím Vás, kdo jste se právě přišli podívat na mé webové stránky. Smyslem těchto stránek je, aby jste mě mohli poznat dřív a nahlédnout do mé práce, než se setkáme osobně. Vybrat si v dnešní době spolehlivého a příjemného makléře není jednudoché. Prodej nemovitosti není vždy snadný a bezstarostný, jak se může na prní pohled zdát. Proto Vám doporučiji setkat se mnou před prodejem Vaší nemovitosti. Vysvětlím Vám, co vše je potřeba k řádnému prodeji, upozorním Vás na případná rizika spojená s prodejem nemovitosti. Smyslem schůzky je i to, že se navzájem seznámíme. Ráda pracuji s lidmi a jako důkaz jsou nová přátelství z řad klientů. Nejdůležitější ovšem je, že pokud si mě vyberete za svoji realitní makléřku, tak Vy a Já tvoříme tým. Máme společný cíl a vzájemná spolupráce je nejdůležitější krok k jeho dosažení. Už teď se moc těším na naší první schůzku.

  • Pravidelné školení
  • Profesionání prezentace nemovitosti.
  • Vstřícné jednání
  • Spolehlivost
sleva
ID: 614214

Prodej domu, Rodinný, 1765 m2

Mělnické Vtelno

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej třígenerační zemědělské usedlosti po rekonstrukci v obci Vysoká Libeň u Mělníka včetně veškerého vybavení. Usedlost se sestává z dvou křídel. V levém křídle je rodinný dům o dispozici 5+1, který je částečně podsklepen. V přízemí se nachází kuchyň s jídelním koutem, koupelny s vanou a WC. V chodbě jsou umístěna krbová kamna s výměníkem a elektrokotel, který dále spolu s kotlem na tuhá paliva zajišťuje vytápění celé usedlosti. Obývací pokoj s krbem pak tvoří dominantu přízemí. Po schodišti..
4 700 000 Kč

V našem případě se jednalo o spolupráci při koupi domku v Libotenicích. Ze spoluprací s paní Martónovou jsem spokojený, šlo o dobrou spolupráci, i přes nastalé komplikace ze strany prodávajícího, jsme vše vyřešili na základě vstřícnosti a komunikativnosti realitní makléřky. Při jakémkoliv problému byla vždy kontaktní a vše okamžitě řešila. Musím poděkovat za naši spolupráci.

Patrik Minařík

Děkuji za příkladnou péči s prodejem nemovitosti v Libotenicích. Překvapila mě rychlost a ochota s jakou jsem se při prodeji mého domku setkala.Neprodávalo se mi to dobře,protože mi tam zemřel manžel.Ještě jednou děkuji Zajíčková

Libuše Zajíčková