Zpět Profil makléře:
Tereza Mártonová

Tereza Mártonová

Realitní makléřka pro Ústecký kraj,
Roudnice nad Labem.

Chtějte pro sebe to nejlepší - obraťte se na profesionála.
Prodám i Vaši nemovitost jako nic. Rychle, bezpečně a bez starostí.

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte mne
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Zdravím Vás, kdo jste se právě přišli podívat na mé webové stránky. Smyslem těchto stránek je, aby jste mě mohli poznat dřív a nahlédnout do mé práce, než se setkáme osobně. Vybrat si v dnešní době spolehlivého a příjemného makléře není jednudoché. Prodej nemovitosti není vždy snadný a bezstarostný, jak se může na prní pohled zdát. Proto Vám doporučiji setkat se mnou před prodejem Vaší nemovitosti. Vysvětlím Vám, co vše je potřeba k řádnému prodeji, upozorním Vás na případná rizika spojená s prodejem nemovitosti. Smyslem schůzky je i to, že se navzájem seznámíme. Ráda pracuji s lidmi a jako důkaz jsou nová přátelství z řad klientů. Nejdůležitější ovšem je, že pokud si mě vyberete za svoji realitní makléřku, tak Vy a Já tvoříme tým. Máme společný cíl a vzájemná spolupráce je nejdůležitější krok k jeho dosažení. Už teď se moc těším na naší první schůzku.

  • Pravidelné školení
  • Profesionání prezentace nemovitosti.
  • Vstřícné jednání
  • Spolehlivost
ID: 617672

Prodej domu, Rodinný, 170 m2

Zlonice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej rodinného domu před rekonstrukcí o dispozici 3+1 v obci Vyšínek - Zlonice. Zastavěná plocha domu je 174m². Dům je chodbou rozdělen na dvě poloviny. Na každé straně jsou dva průchozí pokoje. Podlahy jsou dřevěné a betonové. Chodba je průchozí z předního vchodu na dvůr. Dům je z 1/4 podsklepen.Půdní prostor lze využít jako rozšíření domu na bytovou část. V domě je zavedená elektrika. K hranici pozemku je přivedená přípojka pitné vody. Na zahradě je vlastní studna. Na dvoře jsou bývalé stáje a chlívky..
1 500 000 Kč

V našem případě se jednalo o spolupráci při koupi domku v Libotenicích. Ze spoluprací s paní Martónovou jsem spokojený, šlo o dobrou spolupráci, i přes nastalé komplikace ze strany prodávajícího, jsme vše vyřešili na základě vstřícnosti a komunikativnosti realitní makléřky. Při jakémkoliv problému byla vždy kontaktní a vše okamžitě řešila. Musím poděkovat za naši spolupráci.

Patrik Minařík

Děkuji za příkladnou péči s prodejem nemovitosti v Libotenicích. Překvapila mě rychlost a ochota s jakou jsem se při prodeji mého domku setkala.Neprodávalo se mi to dobře,protože mi tam zemřel manžel.Ještě jednou děkuji Zajíčková

Libuše Zajíčková