Moje práce

Velice příjemné a korektní jednání, vždy vše vysvětleno. Osobní přístup. Dodržování dohody. Přizpůsobení se časovým možnostem. Vše precizně připraveno. Díky panu Machníkovi byla koupě chaty příjemným a pohodovým zážitkem.

Soňa Hrabánková
Prodej | Dům | Hradištko

Chtěli bychom panu Machníkovi poděkovat za zprostředkování koupě bytu, zejména za rychlé a vstřícné jednání a ochotu přizpůsobit se individuálním požadavkům.

Petr Švácha
Prodej | Byt | Praha, Černokostelecká

Pan Machník je velký profesionál a jeho práce ho evidentně baví. Je to člověk na svém místě. Tímto bych mu chtěla poděkovat za skvěle odvedenou práci při pronájmu bytu. Pokud někdy v budoucnu budu potřebovat služby realitního makléře, vím na koho se obrátit. Děkuji Vám. Petra Šimůnková

Petra Šimůnková
Pronájem | Byt | Modletice

Pana Machníka všem vřele doporučuji. Celá komunikace proběhla velmi rychle a bez problému. Děkuji za zprostředkování skvělého podnájmu a za přátelský přístup.

Marek Moulík
Pronájem | Byt | Modletice

Výborná domluva. Rychlé reakce a příjemný přístup. Vždy vysvětlil všechny nejasnosti a pomohl s různými požadavky. Celkově jsem spokojena a doporučuji tohoto makléře.

Nguyen Phuong Trang
Prodej | Byt | Praha, Augustinova

Pana Bc. Machníka každému, kdo bude potřebovat služby realitního makléře, vřele doporučím. Od nabídky až po realizaci bylo vše na profesionální úrovni. Zejména rychlé a vstřícné jednání. Alena Nováková

Alena Nováková
Prodej | Byt | Praha, Vánková

Romana doporučuji, svou práci odvedl na výbornou. Oceňuji zejména komplexnost služeb (zajištění malování a úklidu, homestagingu, následně nafocení a natočení prezentace, právní servis včetně advokátní úschovy i bezproblémové dokončení celé transakce). Prodej se realizoval v přijatelném čase a za podmínek, které jsme si na začátku dohodli. Pravidelný reporting byl součástí. Rozhodně doporučuji.

Martin Kýjonka
Prodej | Byt | Praha, Milotická

Pana Machníka znám už několik let od doby, kdy mi pomáhal s pronájmem mého bytu. Protože jsem byla spokojená s jeho přístupem, obrátila jsem se na něj i s následným prodejem. Při prodeji bytu se zajímal o všechny detaily a citlivě navrhoval některé úpravy včetně tzv. homestagingu, které nakonec přispěly k rychlejšímu prodeji. Zajistil mi všechny podklady spojené s prodejem a vždy ochotně a trpělivě odpovídal na mé dotazy a musím přiznat, že jich nebylo málo. Byt byl prezentován zájemcům profesionálně a pan makléř mě informoval o všech podstatných krocích, takže jsem měla vždy maximum informací. Prodej byl tak velmi rychlý a věřím, že nakonec i kupující byl překvapen, jak hladce vše proběhlo. Pan makléř mi následně pomohl i při koupi nového bytu, kde odhalil některé nedostatky, kterých bych si sama nevšimla a následně vyjednal i zajímavou slevu. Za mě pana Machníka doporučuji jako zkušeného profesionála, který své práci rozumí a dělá ji s neskrývanou radostí. Jana

Jana Křížová

Velmi zajímavá propagace prodeje domu. Pomocí dronu natočeno video pozemku a okolí, samozřejmě fota a video interiéru domu, s použitím "homestagingu". Díky tomu měly využité servery mnohačetná shlédnutí.Pan makléř si velmi dobře prostudoval vlastnosti domu, pozemku a obce, což precizně prezentoval zájemcům. I díky všemožným radám pana makléře Machníka doporučuji.

Alena Hezinová

K panu bc. Machníkovi (dumrealit.cz) jsem se dostal na doporučení synova kamaráda. Od nabídky po finalizaci prodeje šlo vše rychle, snadno, srozumitelně. Pokud nastal zádrhel, byl promptně a efektivně vyřešen. Byla cítit zkušenost a předvídavost. Vše probíhalo v lidsky příjemné tónině. Za nemalý peníz jsem získal rychlost a klid. Pochybuji, že při prodeji "svépomocí" by tyto parametry byly dodrženy a domnívám se, že by člověk ani mnoho (pokud vůbec něco) neušetřil. Doporučuji. Jáchym Kučera

Jáchym Kučera

Tímto bych chtěla poděkovat panu Machníkovi za skvěle odvedenou práci. Jeho služby, profesionální komunikace, odborné znalosti a personální schopnosti při stresové záležitosti jako je stěhování nám usnadnil celý proces. I při vyskytnutí problému se pan Machník zachoval velmi profesionálně a vše za nás vyřídil.Pana Machníka mohu jen doporučit a určitě se na něj v budoucnu ráda opět obrátím.

Lucie Bouchaud

S p. Machníkem jsem byla spokojena. Zařizoval mi podnájem bytu a vše proběhlo v pořádku. Podnájemníky mi sehnal během pár dní. Jeho práci mohu doporučit.

Pavla Pajkrtová

Více hodnocení

Pronájem kancelářských prostor, 78 m2, Praha 5-Smíchov, ul. Holečkova, 3.NP, výtah, klimatizace, parkování, recepce

14 500 Kč

Pronájem 1 parkovacího stání, ul. Kmochova, Praha 5-Smíchov, přímý vjezd z ulice do garáží

2 500 Kč

Pronájem bytu 3+1/2xB, užitná plocha 61 m2, Praha 8-Kobylisy, ul. Čimická, 3.NP/4.NP, cihla, OV, klimatizace, zděný sklep

20 000 Kč

Pronájem 1 vyhrazeného parkovacího stání, ul. Kmochova, Praha 5-Smíchov, přímý vjezd z ulice do garáží

2 500 Kč

Pronájem 2 parkovacích stání, ul. Kmochova, Praha 5-Smíchov, přímý vjezd z ulice do garáží

3 000 Kč

Pronájem kancelářských prostor, 81,5 m2, Praha 5-Smíchov, ul. Holečkova, 3.NP, výtah, klimatizace, parkování, recepce

15 500 Kč

Načíst další reference

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT