Zpět Profil makléře:
Bc. Roman Machník, MBA
Realitní expert

Bc. Roman Machník, MBA

Chcete si ZKUSIT prodat nemovitost sami nebo to svěříte odborníkům? Prodám i Vaši nemovitost rychle, bezpečně, za co nejvyšší cenu a hlavně bez starostí.
Vyzkoušelo mne již více než 400 spokojených zákazníků.

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Reality jsou mým koníčkem, prací i vášní, prostě jsou mým ŽIVOTEM.

Pracuji v realitách už dostatečně dlouho na to, abych si chtěl jakkoliv pošramotit své dlouho budované dobré jméno. Proto přistupuji k úplně každému obchodu naprosto se stejnou filozofií – výsledkem každého obchodu by měla být spokojenost všech zúčastněných stran. Od začátku své kariéry v realitní branži pracuji s výhledem dlouhodobé spokojenosti svých klientů a po celou tu dobu se mi to vyplácí – klienti se ke mně vracejí, dále mě doporučují a kdykoliv potřebují s čímkoliv v oblasti realit nebo financí poradit, obrátí se s důvěrou na mě. A to je pro mě dostatečnou vizitkou, že to asi po celou tu dobu dělám správně, čehož výsledkem jsou stovky spokojených klientů. Vždyť prodat svou nemovitost můžete vždy jen jednou. Rád Vám poradím, jak skutečně prodat svoji nemovitost a za co nejvyšší cenu, v co nejkratší době a především bezpečně. Ozvěte se mi, pakliže byť jen zatím uvažujete o prodeji své nemovitosti anebo se Vám ji zatím nepodařilo prodat. Milerád se Vám o vše postarám.

  • 10 let praxe v realitách.

  • Zástupce Realitní komory ČR pro Prahu 4.

  • Pravidelné vzdělávání - školení, tréninky, workshopy apod.

  • Certifikace Realitní akademií ČR.

  • Profesionální servis, férové jednání a osobní přístup.

  • Stovky spokojených klientů.

Nezprostředkuji jen prodej nemovitosti, ale zajišťuji i služby přímo nebo nepřímo spojené s převodem nemovitostí nebo jejím užíváním. Mým cílem je prodat nemovitost vždy za co nejvyšší cenu a v co nejkratším čase, ale především maximální spokojenost mých klientů, bez té by mě totiž moje práce nedávala smysl. 

 

Chcete prodat či pronajmout nemovitost? Potřebujete svého osobního realitního makléře, který udělá maximum, aby poznal Vaše realitní potřeby. Neváhejte mě proto kontaktovat ještě dnes.

Prodej, pronájem nemovitosti

Zajistím komplexní realitní, právní i finanční služby. U každého obchodního případu nastavuji individuálně strategii prodeje a marketingový plán, neboť každá nemovitost je svým způsobem jedinečná.

Prověření stavu nemovitosti, PENB

Zajistím Vám nezávisle prověření stavu nemovitosti - technická inspekce nemovitosti (pro prodávající i kupující). Zajistím zákonem dané předsmluvní informace spojené s prodejem nemovitosti, PENB apod.

Finanční služby

Analýza vašich potřeb nezávislým finančním specialistou, zajištění financování koupě nemovitosti, pojištění, spoření, investice - porovnání, výběr a zajištění vždy toho nejvhodnějšího řešení na trhu.

Home Staging

Vím jak vydělat na prodeji Vaší nemovitosti více za pomocí Home Stagingu. Investice v rozsahu 1-3 % z požadované prodejní ceny nemovitosti znamená výdělek 8 - 17 % navíc v částce získané z prodeje!
739 341 011
machnik@dumrealit.cz
Čerčanská 2054/4
Praha 4 - Krč 140 00

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT