Reference

Pan Kareš zprostředkovával prodej bytu, který jsem kupovala, a mohu ho vřele doporučit. Má velice profesionální přístup a dlouholeté zkušenosti v oboru, je pečlivý, rychlý, vše ihned zařídí, klient cítí, že je jeho osobním zájmem, aby celá transakce proběhla v klidu a k naprosté spokojenosti obou stran. Pan Kareš mi vyšel ve všem vstříc, na mé dotazy ihned odpovídal, veškeré podklady zasílal obratem, celou dobu jsem si byla naprosto jistá, že má vše pod kontrolou. Pan Kareš je rodilý makléř, který dělá čest svému oboru a mnoho jeho kolegů by se od něj mohlo leccos přiučit.

Lenka Zemánková
Prodej | Byt | Praha, Tunelářů

Se službami pana Kareše jsem byla naprosto spokojená. Kompletní servis a jednání byly vynikající a mohu jen doporučit

Kristýna Plačková

Pana makléře mohu vřele doporučit, je s ním výborná spolupráce, velice vstřícné jednání a perfektní komunikace. Realitní makléři z jiných kanceláří by se od pana Kareše měli učit. Děkujeme za zprostředkování koupě našeho domu a přejeme mnoho úspěchů. Opravdu jsme velice spokojeni.

Jiří Rothkögel

Více hodnocení

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT