Zpět Profil makléře:
Ing. Markéta Pokrovskij

Ing. Markéta Pokrovskij

Specialistka pro Prahu, Středočeský
a Ústecký kraj

Prodám i vaši nemovitost jako nic. Rychle, bezpečně a bez starostí.
Vyzkoušelo mne již více než 200 spokojených zákazníků.

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte mne
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR
728 292 969
janurova-pokrovskij@dumrealit.cz

Prodej nemovitostí

Zpracovávám tržní odhady na nemovitosti. Zlegalizuji stavby, které nejsou vedeny na katastru nemovitostí a nechám je zanést do katastru nemovitostí. Zajišťuji dotace z EU na rodinné domy. Zajišťuji vyklizení nemovitostí. Spolupracuji se stavebními firmami a projekčními kancelářemi.

Pronájem nemovitostí

Prověřuji nájemce přes registr dlužníků. Chodíme se zájemci o pronájem na prohlídku. Jsem v kontaktu s majiteli bytu. Jsem schopna v krátké době najít vhodného adepta.

Zajištění hypotéky

Spolupracujeme se všemi bankovními ústavy.

S paní makléřkou máme s mou paní velmi pozitivní zkušenost a můžeme pouze vřele doporučit. Realizovali jsme u ní dva pronájmy a prodej bytu. Vždy ochotná a dostupná. Vždy nám velmi rychle o ochotně umí zodpovědět jakýkoliv dotaz. Naposledy nám při prodeji pomohla tak, že jsme bezproblémově prodali byt, který jsme na realitních portálech nabízeli několik týdnů. Za vše moc díky.

Ing. Jiří Uhman, MBA

Oceňuji profesionální přístup a rychlé jednání. Mohu jedině doporučit.

Petr Podkul

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT