Michaela Čechová

Hodonín v Jihomoravském kraji Certifikovaný makléř
774 091 111
m.cechova@dumrealit.cz
Masarykovo nám. 397/4
Hodonín 695 01
RoyalService
Číslo účtu pro složení záloh
4211201572 / 6800
Sberbank
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Získaná ocenění

2016:nováček měsíce listopadu, října, července

Michaela Čechová je zástupcem společnosti Reality Jižní Morava s.r.o., která je nezávislým podnikatelem a podniká na základě živnostenského oprávnění 05147476.

Hodnocení klientů

Dobrý den, S paní makléřkou M. Čechovou jsem byl nadmíru spokojen. Při zprostředkování pronájmu byla velmi vstřícná, ochotná a hlavně trpělivá při výběru vhodných klientů. I přes svou obrovskou pracovní vytíženost si vždy našla čas na mé dotazy popříp. osobní jednání ohledně nájemníků, jejich práv a povinností a stále se obětavě věnuje oběma stranám po celou dobu trvání nájmu klientů, což v mnoha případech nemusí být samozřejmostí. Rozhodně doporučuji služby této realitní kanceláře. S pozdravem R. T.

Radovan Tyc

Moje reference

Pronájem, byt 1+kk, Vacenovice

Pronájem, byt 1+kk, Vacenovice

Prodej, byt 3+kk, 85 m², Moravany

Prodej, byt 3+kk, 85 m², Moravany

Pronájem, byt 2 1, Hodonín

Pronájem, byt 2 1, Hodonín

Pronájem, byt 3+kk, Kyjov

Pronájem, byt 3+kk, Kyjov

Prodej, garáž, Kyjov

Prodej, garáž, Kyjov

Pronájem, byt 2+kk, Otrokovice

Pronájem, byt 2+kk, Otrokovice

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT