Zpět Profil makléře:
Andrea Loskotová

Andrea Loskotová

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR
ID: 645880

Pronájem komerčního objektu, Sklady, 350 m2

Karlovy Vary, Chebská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem nemovitosti v K.Varech – Dvorech, jenž tato část obce patří mezi nejfrekventovanější a je místem pro bydlení i podnikání. Předmětná nemovitost vedená jako objekt k bydlení má víceúčelové využití. V 70. letech na základě předložené projektové dokumentace, byl následně objekt přestavěn - vybudován současný stav, vč. napojení na inženýrské sítě. Obytné patro, v původním stavu, nabízí jeden pokoj s kuchyní, k tomu menší komoru. Zbývající prostory domu tvoří sklady, dílny, garáž (ty lze využít..
27 000 Kč za měsíc

Prodej nemovitostí / pronájem nemovitostí

Kompletní servis pro mé klienty, kteří chtějí prodat svůj byt, rodinný dům, chatu, pozemek stavební i komerční, penzion nebo i hotel... Pomůžu Vám také s pronájmem nemovitostí.

Znalecký posudek pro Karlovarsko

Zpracuji Vám posudek na určení tržní hodnoty Vaší nemovitosti po Karlovarsku

Energetický audit + PENB

K prodeji určitých typů nemovitostí je nutné zajistit Energetický průkaz nebo audit...

Hypotéční služby na míru

Spolupracuji s hypotéčními poradci, kteří Vám bezplatně vyřídí financování hypotéčním úvěrem.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT