Zpět Profil makléře:
Sylva Lopušanová

Sylva Lopušanová

Rodinný realitní specialista pro Ústecký kraj

Provedu Vás obchodem vaší nemovitosti
zkušeně, profesionálně, s úsměvem
a bez starostí.

Certifikovaný obchodník
s nemovitostmi

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte mne
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

MOHLA BYCH O SVÉ PRÁCI NAPSAT

 

Má práce je mým koníčkem, mým posláním.“ Ale nechci, neboť na někoho tato slova mohou působit jako obehraná deska. A kdybych tisíckrát někoho chtěla o tom přesvědčovat, tak mi to neuvěří. Proč??? Je to o psychologii člověka a ten řekne: „ Tak jo, to ale říká každý.“

CO PRO MNE UDĚLÁTE VY ?

Má práce je každodenní náhled do života lidí, leckdy právě do soukromí klienta. Zde totiž vzniká důvod, který vede k prodeji Vaší nemovitosti. Jsou důvody veselé a jsou i smutné a já je vždy budu respektovat. Provedu vás realitním obchodem krok po kroku. Není jednoduchý. Samotný prodej, potažmo i koupě reality bývá poměrně složitou záležitostí, skládající se z několik operací. Pokud to beru z hlediska mé praxe, je mnoho klientů, kteří častokrát dají za pravdu s tím, že sami by to zřejmě nezvládli.

Je důležité se nad tímto krokem opravdu hluboce zamyslet. Mnoho lidí říká: „ Na tom nic není, stáhnu to na netu“ či prodám bez realitky, bez provize a s „jakou garancí, že to klapne? Základní chyby jsou v tom, že ty zdánlivě jednoduché věci jsou v závěru naopak velmi složité a zpravidla ty chyby stojí klienta více peněz, než by si nechal odborně poradit.

OBCHOD

Dnes je také naprosto normální, že pokud si rozumní lidé rozhodli zprostředkovat obchod a domluví si podmínky, tak je také zlegalizují prostřednictvím smlouvy. Klient má mnohdy strach a obavy z tohoto kroku. Tak co zkušební doba. Berete? Smlouva v dnešní době zajišťuje téměř jakýkoli obchod. Stvrzenka na cokoli vás chrání a zpravidla umožňuje reklamaci čehokoli. Je to zákonem dané a nelze jej obejít. Podepisujeme společně pouze to, na čem jsme se dohodli. Je to historicky známý krok už po staletí, co je obchod obchodem. Tento krok ale nijak neohrožuje Vaše vlastnická práva a ani jiná. Mohu Vás, v ten moment ze zcela profesního hlediska, ujistit, že to samé budu požadovat po Kupující straně. V každém případě říkám dopředu, že u jakéhokoli obchodního případu musí vždy korespondovat Zprostředkovatelská smlouva se smlouvou Rezervační. Tento krok dává všem jeden jasný cíl a tím je bezproblémový obchod. Klient, který kupuje, se vždy stará o to, zdali má prodávající strana smluvní ujednání v rámci zprostředkování prodeje a to především ze strachu, aby mu od prodeje v rozjetém obchodu neodstoupil. Stejně tak se stará i prodávající strana o to, zdali byla sjednána rezervační smlouva, čímž je zajištěno právo zcela vážné koupě. Proč by tedy měla být v obchodě vázána jen jedna strana a druhá ne? Z hlediska obchodního by bylo takové jednání profesně neetické. A to se dá, z logického hlediska, zase zcela jednoduše pochopit.

PRODEJTE ČI PRONAJMĚTE S KLIDEM A DOBRÝM POCITEM

že jste tu správně

 

Má profese je náročná, nelehká, rozmanitá a velmi krásná. Každý den potkávám nové lidi, kteří mají před sebou velkou úlohu. Podám jim pomocnou ruku, aby v tom nebyli sami. Příběhy nám pomáhají řešit nové situace a vše má svá pravidla. Stále se učíme, inovujeme a profesně rosteme. Nejsme však v divočině, i když mnohým by ta současná doba mohla tak připadat.

                                                       

Každý den jsem ráda za klienty, kteří zjišťují, že spolupráce se mnou, není pro ně nepříjemnost. Že opravdu vidí kolik času a peněz jim ve finále dokážu ušetřit. Poradím věci, které doposud nevěděli a odcházejí s pocitem, že jsme spolu odvedli skutečně dobrý obchod. Těmto klientům chci velmi poděkovat a budu ráda, když mi zachovají přízeň i v dalších letech.

prodej stavební parcely, Děčín - Chmelnice, ul. Lomená

1 140 Kč

pronájem garsoniéry (1+kk), Děčín - Staré město, ul. Jezdecká

6 500 Kč

prodej bytu 1+1, OV, Chlumec - ul. Krušnohorská

665 000 Kč

pronájem bytu 1+1, obec Ludvíkovice, okr. Děčín

5 500 Kč

Pronájem bytu 1+1, Děčín II - ul. Kamenická

5 000 Kč

pronájem bytu 2 1, Děčín - Fibichova ul.

5 500 Kč

Načíst další reference

775 898 798
lopusanova@dumrealit.cz
Teplická 1190/47
Děčín 405 02