Zpět Profil makléře:
Zbyněk Lopušan

Zbyněk Lopušan

Manager Severní Čechy
725 804 303
lopusan@dumrealit.cz

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte mne
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

REVOLUCE V REALITÁCH

100% z provize = více peněz pro Vás

Realitní revoluce v dumrealit.cz a Vaše finanční svoboda a nezávislost.

Jak to celé funguje?

Dumrealit.cz funguje jako servisní organizace poskytující dokonalé zázemí pro všechny poctivé makléře a realitní podnikatele, kteří chtějí vytěžit maximální zisk a zároveň poskytovat ten nejkvalitnější servis.

Systém je založen velmi partnersky, poskytuje zázemí a stabilitu české společnosti s dlouholetou historií za férový paušál 99,- Kč včetně kreditu na inzerci ( 70 portálů ) pro makléře a 999,- Kč pro realitní kanceláře.

Příjemné, že? A co kdybyste mohli být našimi partnery za 99,- Kč/měsíc, a to napořád. Naše kapitálově silná společnost toto skutečně dokáže. Propracovaný bonusový systém Vám to umožní.

Vy sami víte nejlépe, s čím potřebujete pomoct, kde Vás pálí pata, najdeme řešení a uděláme z Vás spokojeného podnikatele.

Naše programy :

SOLO :

Určen pro realitní makléře. Paušál 99,- Kč s kreditem na inzerci a mnoha výhodami.

MANAŽER :

Určen pro makléře se schopností pracovat samostatně, kteří se chtějí dále rozvíjet a získat zajímavý příjem. Paušál 99,- Kč s kreditem na inzerci a mnoha výhodami.

FULL :

Určen pro realitní kanceláře. Možnost zachování vlastní značky. Paušál 999,- Kč s kreditem na inzerci.

INDIVIDUAL :

Určen pro větší realitní kanceláře s ambicemi růst. Vytvoříme Vám individuální bezkonkurenční podmínky šité na míru. Možnost zachování vlastní značky.

Co partnerstvím získáte?

Každý měsíc od nás dostanete „nabušenou“ podporu, ale i něco navíc. Lidský, osobní přístup, maximální nasazení a podporu od srdcařů firmy. Staňte se srdcařem i Vy.

Unikátní Intranet se spoustou funkcí

Každý makléř potřebuje mít svou práci co nejvíce zjednodušenou, proto máte k dispozici unikátní námi vyvíjený Intranet, kde najdete spoustu užitečných funkcí, např. diář, manažerské nástroje, vzory klientských smluv, směrnice GDPR, AML, doporučené dodavatele služeb, e-shop pro objednání reklamních předmětů a plachet, tiskové zprávy, exportní rozhraní, cenové mapy, mapu Vámi prodávaných a již prodaných nemovitostí, hlídač procesu obchodního případu, hlídač katastru nemovitostí, úkolovník, statistiku návštěvnosti inzerátů s automatickým odesíláním klientům, párování nabídky s poptávkou, vlastní e-mailovou schránku, monitoring soukromé inzerce, atd.

Mobilní aplikace

V terénu oceníte mobilní aplikaci s nejdůležitějšími funkcemi, např. informace o nemovitosti včetně přístupu k nahraným dokumentům. Ty pak můžete na prohlídce bez nutnosti tisku ukázat klientovi, čímž šetříte náklady i životní prostředí. Dále máte možnost zakázku editovat, na náboru využijete cenovou mapu, přečtete si tiskové zprávy, či se rychle dostanete k novým inzerátům díky monitoringu soukromé inzerce.

Vlastní web makléře či realitní kanceláře v ceně

Vlastní web makléře začíná být samozřejmostí. Každý se chceme u klienta ukázat v tom nejlepším světle, podat o sobě maximum informací a ukázat, jakým způsobem pracujeme. Většinou to znamená koupit si doménu, web nechat sestavit profíka a složitě ho editovat. Našli jsme řešení v podobě vlastního editovatelného webu, který si sestaví i laik. Klient se tak dozví potřebné informace, uvidí Vaše nemovitosti, reference či si přečte Váš blog.

Vlastní web nemovitosti v ceně

Vlastní web nemovitosti ohromí prodávajícího klienta a poskytne maximum informací poptávajícímu. Z hlediska konkurence ho u svých zakázek sestavuje minimum makléřů. Je potřeba zadat jeho zpracování profíkovi, a to stojí peníze. U každé zakázky v Intranetu máte web jednoduše přednastaven. Stačí ho jen doladit k obrazu svému, a to zvládne opravdu každý.

Vzdělávání prostřednictvím Realitní akademie

Pokud má člověk poslední korunu, měl by ji utratit za vzdělání. Přístup k informacím je to, co nás posouvá dále. MMR udělilo Realitní akademii autorizaci pro profesní kvalifikaci „Obchodník s realitami“, díky které může licencovat makléře dle nového realitního zákona. V Realitní akademii máte k dispozici celou řadu kurzů např. z oblasti práva, daní, financí nebo praktické workshopy. Pro ambiciózní jedince je možnost vstoupit do akademie jako lektor.

Členství v Realitní komoře

Členství v komoře podporuje důvěru před klientem, přináší řadu výhod (levné tarifní volání, výhodné pojištění profesní odpovědnosti, referenční systém atd. ) a má silnou vyjednávací pozici v hájení zájmů makléřů. Naši partneři mají informace z první ruky a mohou se tak připravit na různé změny a situace.

Monitoring soukromých inzerátů

Pokud je vaším doplňkovým zdrojem získávání kontaktů prostřednictvím monitoringu, už nemusíte platit samostatné dodavatele. S námi máte monitoring v rámci Intranetu plně k dispozici.

Výhodné operativní leasingy

Reprezentovat a udělat dojem na klienta je velmi důležité. Proto české silnice brázdí flotila moderních polepených aut v rámci výhodného operativního leasingu, který čeká i na Vás. Vybrat si můžete z přednastavených konfigurací portfolia značky VW či si nechat výbavu auta sestavit přímo na míru.

pronájem bytu 2+1, OV, Teplice-centrum, Na Stinadlech

8 000 Kč

Pronájem garsoniera, Ústí nad Labem, centrum

5 000 Kč

Pronájem bytu 3+1+L, Ústí nad Labem, Krásné Březno

9 000 Kč

Pronájem bytu 4+1+L, Ústí nad Labem, Krásné Březno

10 000 Kč

Pronájem bytu 4+1+L, Ústí nad Labem, Krásné Březno

10 000 Kč

Pronájem bytu 2+KK, Ústí nad Labem, Krásné Březno

3 700 Kč

Načíst další reference

Asi nejlepší makléř kterého jsem měl možnost potkat simpaticky a velice profesionální přístup mockrát děkuji za naši celou rodinu

Stanislav Michalicek

725 804 303
services@dumrealit.cz
Teplická 1190/47, Děčín 405 02