Zpět Profil makléře:
Blanka Lemonová

Blanka Lemonová

Navštivte také můj blog ⇪

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte mne
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

O mně


Jmenuji se Blanka Lemonová, jako realitní makléř pracuji od roku 2012.

Nabízím veškeré služby spojené s prodejem a pronájmem nemovitostí.

Už jste někdy prodávali nebo kupovali nemovitost? Víte:

  • jak bezpečně prodat/koupit 
  • na co nesmíte při prodeji/koupi zapomenout
  • jestli je Váš zájemce ten nejlepší
  • jestli prodáváte/kupujete za nejlepší cenu
  • jak ušetřit Váš čas 

Nabízím víc než jen klasické služby realitních kanceláři jako je bezplatná inzerce, ale také bezplatné poradenství, konzultaci právních záležitostí, napravení právního stavu nemovitostí. Vždy se budete mít s kým poradit. Na mé práci mi záleží a pokud ji děláte rádi, vždy jste ochotni dělat i něco navíc pro spokojenost klientů. 

Služby

Šetřím Váš čas

Když chcete dělat něco nejlépe jak můžete, není to většinou to nejrychlejší řešení. Dejte mi možnost ušetřit Váš čas a postarat se o Vaši nemovitost, ať už při prodeji nebo při koupi Vašeho nového bydlení. Vše zařídím k Vaší nejlepší spokojenosti.

Bezpečí a jistota

Nemovitosti většinou kupujete nebo prodáváte za život jednou. Ať už chcete mít to nejlepší bydlení, nebo máte možnost prodat Vaši původní nemovitost a vydělat tak nemalou částku peněz, postarejte se o to nejdůležitější a to bezpečný průběh obchodu.

Právní poradenství

Ne vždy můžete předvídat vše co se může při koupi/prodeji nemovitosti stát. Bez správného právního poradenství se pak řeší občas i zbytečně vzniklé problémy. Předcházejte jim a vždy se raději poraďte s těmi pověřenými.

Další služby

Příprava nemovitosti k prodeji

Příprava nemovitosti k prodeji je velmi důležitá. Nedělejte věci, které nutné nejsou, ale naopak ty, které prodeji pomůžou. Nebudete na to sami, ráda Vám poradím.

Videoprohlídky

Nejvíce sledované jsou vždy videa, dokáží zaujmout nové klienty velmi lehce. I takové Vám dokáži vytvořit. Lepší prezentace, rychlejší a výhodnější prodej nemovitosti.

Půdorysy a fotografie 360°

Půdorysy zajistí, že na prohlídku Vaší nemovitosti dorazí opravdu vážný zájemce, který již má představu o dispozici domu. Také pomohou plánovat nové bydlení potencionálním kupujícím ještě před prohlídkou.

Reference

Prodej bytu 3+1, Ždánice

2 490 000 Kč

Prodej bytu 2+1, Hodonín

2 490 000 Kč

Pronájem bytu 1+1, Kyjov

7 000 Kč

Prodej bytu 3+kk, Hodonín

3 800 000 Kč

Pronájem byt 1+kk, Hodonín

8 000 Kč

Pronájem byt 1+1, Hodonín

6 000 Kč

Načíst další reference