Lucie Vydrová

Kladno ve Středočeském kraji Certifikovaný makléř
720 315 173
vydrova@dumrealit.cz
J.Lébra 520
Kladno-Kročehlavy 272 01
KL
Číslo účtu pro složení záloh
9220046001 / 5500
Raiffeisenbank
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Lucie Vydrová je zástupcem společnosti VYLUC s.r.o., která je nezávislým podnikatelem a podniká na základě živnostenského oprávnění 04817168.

Hodnocení klientů

Děkujeme paní Lucii Vydrové za profesionální a přátelské jednání, z její strany proběhlo vše rychle a bezchybně, v budoucnosti se v případě potřeby opět rádi s důvěrou obrátíme.

Eva Veselá

Paní Lucie Vydrová mi zprostředkovala koupi rodinného domu. Během celého jednání s majiteli mi paní Vydrová byla velmi nápomocná a ochotná. Byla vždy na telefonu a její přístup a jednání je na profesionální úrovni. Tímto bych rád ještě jednou paní Vydrové chtěl poděkovat a vřele doporučuji ostatním.

Tomáš P.

Spolupráci s paní Vydrovou mohu vřele doporučit. Jednání bylo příjemné a na velice profesionální úrovni. Ocenil jsem snahu vyhovět mému časově náročnému harmonogramu. Vše proběhlo rychle a hladce. Pokud budu v budoucnu potřebovat znovu služby paní Vydrové, určitě je využiji.

Michal S.

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT