Zpět Profil makléře:
Milada Kůrková

Milada Kůrková

Specialista na Prahu
a Prahu - východ
Středočeský kraj - východní část

Prodám i vaši nemovitost rychle, bezpečně a bez starostí.
Vyzkoušelo mne za 16 let již více než 500 spokojených zákazníků.

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte mne
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR
608 145 177
kurkova@dumrealit.cz
Křovinovo náměstí 9/12
Praha - Horní Počernice 193 00

Prodej nemovitostí

Díky serioznímu makléři a jeho používání moderních způsobů prodeje nemovitostí, je možné Vaši nemovitost prodat o několik % více, než když si nemovitost prodáte sami, bez RK. Nepřipravte se o tyto peníze díky konkurenčním reklamám. Seriozní makléř Vám peníze vydělá.

Prodej nejvyšší nabídce

Jelikož každý potřebuje peníze, je můj výběr solventního kupujícího samozřejmostí.

Zajištění odhadní ceny pro prodej

Prodávající si často neví rady za kolik má svoji nemovitost prodat. Mnohokrát svou cenu "přestřelí" a tím se stane nemovitost časem neprodejná... a také někdy svou cenu podcení, mnohokrát si může říci více, než za jakou cenu nemovitost nabízí. Od toho jsem zde, abych Vám pomohla se v prodejní ceně orientovat bez ztráty zájmu o nemovitost a ztráty tak potřebných financí.

Kancelář

V kanceláři na adrese Křovinovo nám. 9/12, Praha 9, Horní Počernice, můžeme nezávazně posedět u kávy a občerstvení při konzultaci o prodeji Vaší nemovitosti. Velmi ráda Vás zvu (prosím na objednání +420 608145177). Těším se na naše setkání.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT