Ing. Hana Kovaříková, MBA

Hlavní město Praha v Praze Certifikovaný makléř
775 388 216
kovarikova@dumrealit.cz
Svornosti 985/8
Praha 5 150 00
VIP
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Makléř Ing. Hana Kovaříková, MBA je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 44876394.

Hodnocení klientů

Hezký den, S paní Kovaříkovou jsem byla velmi spokojená. Její jednání bylo rychlé, seriózní a vstřícné. Mohu ji jen doporučit.

Martina Veselá

Velmi oceňuji kreativitu paní Kovaříkové, s nimiž se mnou vedla jednání a vyšla mi ve všem vstříc. Děkuji za její pracovitost a ochotu. Díky! :-)

Igor Chaun

Big thank you, Paní Kovaříková, for being our great helper on our movement to Prague from Brno! From the first answer by sms message on the request of the availability of the particular apartment and support through entire renting process. We actually have a dog and it make the renting process more complicated as many of owners not accepting them. Paní Kovaříková did her best to speak to the owners about all our requirements and made this process smooth and hassle free. The apartment was just a dream place as well as the owners themselves. She made our move to Prague absolutely prefect with organization of comfortable first visit to the apartment and contact with owners to the signing the contract upon our arrival. One more time, thank you very much, we are very happy with such professional arrangement. Knowledge of English and Russian was really much appreciated as the leasing contract given with 2 languages - Czech and English translation. We definitely can recommend to work with such high professional skills enriched with politeness and readiness for help. Best of luck in your work , Kindly, Evgeniya and Martin

Evgeniya Vlasova

Více hodnocení

Moje reference

Pronájem bytu 2+kk Praha 2 Americká

Pronájem bytu 2+kk Praha 2 Americká

Pronájem bytu 1+kk Praha 7 Holešovice Umělecká 21 m2

Pronájem bytu 1+kk Praha 7 Holešovice Umělecká 21 m2

Pronájem bytu 3+1 92 m2 Praha 1 Lodecká u Petrského náměstí Nové Město balkón

Pronájem bytu 3+1 92 m2 Praha 1 Lodecká u Petrského náměstí Nové Město balkón

pronájem bytu 3+1 Praha 10 Strašnice Pod Strání

pronájem bytu 3+1 Praha 10 Strašnice Pod Strání

pronájem 2+kk 60m2 P10 Vršovice Přípotoční novostavba

pronájem 2+kk 60m2 P10 Vršovice Přípotoční novostavba

pronájem bytu 1+1  65m2 Praha 4 Na Dolinách Nusle u Pražského povstání

pronájem bytu 1+1 65m2 Praha 4 Na Dolinách Nusle u Pražského povstání

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT