Edita Kostrounová

Cheb v Karlovarském kraji Certifikovaný makléř
725 160 344
kostrounova@cheb2.dumrealit.cz
Hlavní třída 279/7
Mariánské Lázně - centrum 353 01
Premium
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Získaná ocenění

2021:nováček měsíce srpna

Hodnocení klientů

Paní Kostrounová je odborník ve svém oboru, s milým a vstřícným přístupem. Děkuji a doporučuji.

Martina Baráthová

Paní Kostrounová je velice profesionální , vstřícná , milá a znalá problematiky .. Vše dobře vysvětlí a intenzivně pracuje k absolutní spokojenosti klienta. Je vidět, že udělá maximum pro to, aby obchod dobře proběhl a aby byl zákazník spokojený. Je velice sympatická a nesetkala jsem se dosud s tak perfektním makléřem. Její práce si velice vážím a jsem opravdu strašně ráda, že mohu při prodeji nemovitostí spolupracovat právě s ní. Děkuji jí i touto cestou za super spolupráci, jsem nadmíru spokojená.

Irena Haspeklová

Panu Konstrounovou můžu jen doporučit. Super přístup, milá, usměvavá. Žádný problém není překážkou. Za mě 10/10.

Martina Rybová

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT