Edita Kostrounová

Cheb v Karlovarském kraji Certifikovaný makléř
725 160 344
kostrounova@cheb2.dumrealit.cz
Hlavní třída 279/7
Mariánské Lázně - centrum 353 01
Premium
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Získaná ocenění

2021:nováček měsíce srpna

Hodnocení klientů

Paní Kostrounová je skutečná profesionálka. Při prodeji bytu mi nabídla služby, které se po všech stránkách nedaly srovnávat s konkurencí. Velmi milá, lidská a vstřícná komunikace za všech okolností. Schůzky mimo běžnou pracovní dobu pro ní nejsou problém. Vřele doporučuji.

Bára Foltová

S paní Editou  Kostrounovou jsem se několikrát při službách  Vaší RK přesvědčila , že jde opravdu o skvělou makléřku. Při vyhledávání zájemců o prodej nebo pronájem nemovitostí je velice snaživá, nesmírně pracovitá a pohotově reaguje na požadavky Vašich klientů. Svou práci dělá s velkým zápalem,  je tedy skutečnou SRDCAŘKOU  svého oboru.  Důkazem toho je, že vykonává práci i mimo pracovní dobu, to znamená na úkor svého volného času o sobotách i nedělích. Při jednání s klienty má vždy skvělé vystupování, operativně vyhotovuje smlouvy, které nejdříve nechá odsouhlasit  s danými účastníky jednání. Teprve po jejich souhlasu dochází ke konečnému sjednání pro obě smluvní strany. Je tedy příkladem i vzorem pro ostatní makléře Vaší RK.  V Mariánských  Lázních dne 22.2.2024                                                    S pozdravem Vaše vděčná klientka Mgr. Věra Vanišová

Mgr. Věra Vanišová

Spolehlivá, rychlá, vřele doporučuji!

Stanislav Trsek

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT