KL

Středočeský kraj
Nemovitostí v nabídce (1)
Makléřů (1)
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

720 315 173
vydrova@dumrealit.cz
J.Lébra 520
Kladno-Kročehlavy 272 01
Po telefonické dohodě
Číslo účtu pro složení záloh
9220046001 / 5500
Raiffeisenbank
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Lucie Vydrová
720 315 173
vydrova@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

VYLUC s.r.o.
Důl Jan 704
Libušín 273 06

zastoupena: Lucie Vydrová
IČ: 04817168
DIČ: CZ04817168

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Děkujeme paní Lucii Vydrové za profesionální a přátelské jednání, z její strany proběhlo vše rychle a bezchybně, v budoucnosti se v případě potřeby opět rádi s důvěrou obrátíme.

Eva Veselá

Paní Lucie Vydrová mi zprostředkovala koupi rodinného domu. Během celého jednání s majiteli mi paní Vydrová byla velmi nápomocná a ochotná. Byla vždy na telefonu a její přístup a jednání je na profesionální úrovni. Tímto bych rád ještě jednou paní Vydrové chtěl poděkovat a vřele doporučuji ostatním.

Tomáš P.

Spolupráci s paní Vydrovou mohu vřele doporučit. Jednání bylo příjemné a na velice profesionální úrovni. Ocenil jsem snahu vyhovět mému časově náročnému harmonogramu. Vše proběhlo rychle a hladce. Pokud budu v budoucnu potřebovat znovu služby paní Vydrové, určitě je využiji.

Michal S.

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací