Chci otevřít pobočku

Proč si otevřít pobočku

 

Osobní přístup

Zakládáme si na individuálním přístupu vůči našim partnerům. Garantujeme jako jediní na trhu osobního poradce (kouče, mentora, školitele) po celou dobu spolupráce na bázi neužší možné komunikace a spolupráce. Poskytujeme koučing a mentoring obchodníků i manažerů přímo na pobočce, což vnímáme jako hlavní stavební kámen funkčnosti Vašeho a našeho podnikání. 

Vzdělávání

Moc dobře víme, že je potřeba se v dnešní době stále vzdělávat, a proto máme k dispozici Realitní akademii ČR, která má dokonalý koncept víceúrovňového vzdělávání všech našich partnerů včetně mentorů, kteří navštěvují pobočky. Koncept obsahuje jasnou metodiku, jak dosahovat úspěchů v podobě maximalizace zisku při Vašem a našem podnikání.

Prostředí

Již desítky let vytváříme našim partnerů podnikatelské prostředí, díky kterému sahají na hranici svých produkční možností a tvoří dlouhodobě udržitelný a stabilní zisk. Ovládáme mnoho projektů, které vytvářejí řadu obchodních příležitostí. Jsme členem Národního realitního holdingu, který sdružuje přední realitní franšízingové sítě na českém trhu. Umožnujeme našim partnerům participaci na developerských projektech (Developerské oddělení), obchodování se zatíženými nemovitostmi (výkupy, exekuce, dražby). Pyšníme se významným členstvím v Realitní komoře České republiky, úzce spolupracujeme s Realitní akademií České republiky na vzdělávání našich partnerů.

Personální řízení

Dokonale propracovaný systém výběru a adaptace Vašich spolupracovníků Vám zajistí dlouhodobý intenzivní i extenzivní růst Vaší firmy. Hlavní metou je vzdělanost manažerů, jejichž hlavním úkolem je takové lidi získávat. Realitní akademie České republiky ve spolupráci se zkušenými mentory Vás ve speciálním programu naučí, jak tvořit a udržet obchodní týmy pod Vaším vedením. Proces získávání a adaptace nových obchodníků chápeme společně s Vámi jako hlavní stavební kámen společného podnikání.

Systém

Léty praxe prověřený systém práce s informacemi Vás posouvá na absolutní vrchol procesního managementu. Inteligentní sofistikovaný systém řízení vnitřních i vnějších procesů Vaší firmě zajistí stabilní růst a možnost dokonalé správy a kontroly všech činností. Náš CRM systém pracuje na bázi umělého manažera, který Vám pomáhá dosahovat maximálního zisku v daném časovém období.

Invence, inovace a rozvoj

Zakládáme, rozvíjíme a neustále vymýšlíme nové projekty, které jsou svou inovativní povahou jedinečné na českém trhu. Naše podnikatelské prostředí je tak různorodé, že dokážeme využívat synergie všech obchodních značek a další odborných sdružení (RKČR) při tvorbě a inovaci nových projektů. Poznejte například projekty jako Lovci nemovitostí, Férová exkluzivita, Exkluzivita z poptávky, Duální exkluzivita a další. Tyto jedinečné projekty nám i Vám vytvářejí neobyčejnou konkurenceschopnost na trhu.

Naši makléři říkají

“ Z malé kanceláře jsem přešla k Dumrealit.cz a otevřela si pod touto značkou svou první pobočku. Nastal rychlý obrat, měla jsem lepší nástroje k propagaci, více serverů, kde jsem inzerovala a zároveň i více příležitostí se rozvíjet. ”

MBA.Monika Plicková, dumrealit PROGRESS

“ Otevřela jsem si kancelář na vlastní pěst, zakázky jsem sice měla, ale téměř žádný volný čas a málo příležitostí k rozvoji. Přešla jsem tedy pod značku Dumrealit.cz, která mi zajistila lepší marketingové prostředky, inzerci a tím i více obchodů a následné zvýšení obratu.  ”

Stanislava Scherfová, dumrealit TOP MNICHOVO HRADIŠTĚ

“ Do dumrealit.cz jsem přišel z velké realitní kanceláře, kde byla jasně stanovená striktní pravidla. Tady si můžu práci dělat po svém a řídit si čas, tak jak potřebuji. ”

David Keilhauer, dumrealit BONUS

“ Do dumrealit jsem přicházel z jiného pracovního odvětví, jako úplný nováček bez praxe a znalostí. Se vším mi ze začátku hodně pomohl firemní couching a můj přidělený mentor, se kterým se můžu poradit dodnes. ”

Čeněk Černík, dumrealit TERRA

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT