Zpět Profil makléře:
René Jůzek
Realitní makléř, pobočka VIP
Mám šestý smysl pro dobrý obchod

René Jůzek

Makléř měsíce
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Na trhu nemovitostí se pohybuji od roku 2003. Zkušenosti jsem sbíral jak v realitách, tak v bankovním sektoru, celkem jsem prodal nebo pronajal více než 1000 nemovitostí od bytů všech možných kategorií přes rodinné domy, činžovní domy, zámky nebo pozemky. Uměl jsem si poradit i s fúzemi společností majících ve svém portfoliu jednotky až desítky nemovitostí.

 Dnes již mohu své zkušenosti promítnout do vysokého standardu zajištění všech úkonů spojených s prodejem nebo pronájmem nemovitostí – to je pro mě startovní čára. Cílovou metu vnímám jako výzvu – bod, kam cílím na výsledek, který uspokojí představy klienta i mou profesní odbornost. Dívám se vpřed a rovnou nastavuji vše potřebné, abych dosáhl cíle nejlepším možným způsobem a v krátkém čase. Klient vidí výsledky, nevidí, kolik práce a času jsem do akce vložil – dobré a dlouhodobé vztahy s klienty jen odráží kvalitu výsledku, kterého jsem proti původnímu očekávání dosáhl a na to jsem hrdý.

 Reality jsou pro mě srdeční záležitost 

  • jdu přímo k podstatě věci
  • jsem zkušený odborník s vynikajícími vyjednávacími dovednostmi a tahem na branku
  • vím přesně co a jak zajistit pro úspěšný obchod
  • vážím si klientů, co si na nic nehrají a jednají napřímo, já také prezentuji jen pravdivá fakta a reálné cíle
  • velmi pozorně vnímám, co klient očekává a kam směřuje
  • spolehlivost a důslednost promítnu do každého kroku
  • mám perfektní přehled o všech faktorech, co mají vliv na trhu nemovitostí
  • z Vaší nemovitosti vytěžím maximální prodejní potenciál

 Na začátku je Vaše očekávání, na konci Vaše spokojenost – za tu ručím.

Přemýšlíte o prodeji nebo pronájmu své nemovitosti ? Napište mi mail na juzek@dumrealit.cz a nebo mi zavolejte na mobil 605 270 127. Nebudete litovat.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT