Zpět Profil makléře:
Iveta Karasová
Makléř specialista

Iveta Karasová

Spokojenost klientů je pro mne prioritou číslo jedna. Zakládám si na férovém jednání, spolehlivosti a důvěře.

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Mé jméno je Iveta a k práci realitního makléře se vracím po pár letech pauzy, strávených na rodičovské dovolené. Na této práci mám ráda její rozmanitost. Každá nemovitost má svůj příběh a Vy jste součástí toho příběhu. Možná se stěhujete za prací, možná hledáte něco většího, abyste měli prostor pro rodinu. Nebo hledáte oázu klidu a relaxace? Ať už máte jakýkoliv důvod, proč hledáte nemovitost, věřím, že spolu najdeme vždy to nejlepší řešení pro Vás.

Ke každému klientovi vždy přistupuji s úctou a respektováním jeho potřeb. Charakteristický je můj lidský přístup. Nemovitost není rohlík v samoobsluze. Je to Váš domov. Ráda Vám pomohu najít to správné místo, které se jím stane.

Jsem vděčná za každého klienta, který se na mne obrátí a dá mi tak možnost být na chvíli součástí jeho životního příběhu.

 

  • Spolehlivost
  • Pečlivost
  • Zodpovědný přístup
  • Vstřícné jednání
  • Orientace na potřeby klienta

Prodej nemovitostí

Vyřídím za Vás veškeré náležitosti, které prodej nemovitosti obnáší

Pronájem nemovitostí

Zajistím kvalitní inzerci, prohlídky, spolu vybereme vhodného klienta a postarám se i o nájemní smlouvu.

Zajištění hypotéky

Doporučím Vám odborníky z oblasti financí, kteří Vám pomohou získat Váš vysněný domov.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT