Zpět Profil makléře:
Helena Dlouhá

Helena Dlouhá

Váš realitní specialista pro Ústecký kraj

Pomůžu vám s prodejem vaší nemovitosti.
Vyzkoušelo mne již více než 5000 spokojených zákazníků.
Neváhejte se na mě obrátit.

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte mne
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR
775 222 382
hdlouha@dumrealit.cz

Můj příběh

V roce 2008 sem se rozhodla prodat svůj byt. Vůbec jsem v té době netušila, s jakými problémy, neférovým jednáním a podrazy ze strany některých "profesionálů" na trhu realit se mohu setkat.

Nakonec jsem si byt prodala sama a díky tomu získala zkušenosti, které mne přivedly na myšlenku stát se realitní makléřkou, která svoji práci dělá poctivě a zodpovědně. Myšlenka se nakonec stala snem, který jsem si postupně začala plnit, i když mne na cestě potkalo mnoho těžkých okamžiků jak v osobním, tak v profesním životě. Když přišla nějaká krize, o to víc jsem se soustředila na práci. Na cestě za mým snem mi poskytovali velkou podporu moji blízcí a zejména pak manažeři společnosti dumrealit.cz.

Já nyní chci tuto péči vrátit členům svého týmu a předávat jim nabyté zkušenosti. Našim cílem je, aby každý, kdo nám svěří svoji nemovitost měl pocit, že je v dobrých rukách a že profesionalita a spolehlivost jsou u nás samozřejmostí.

 • Od roku 2008 v realitách
 • Spolehlivost
 • Odborné znalosti v oboru
 • Osobní přístup
 • Kvalitní nafocení nemovitosti
 • Videoprohlídky
 • 3D půdorysy
 • Letecké snímky dronem
 • Vlastní webová stránka nemovitosti
 • Homestaging
 • Virtuální prohlídky

Získaná ocenění:

 • 2013–2018 jsem se umístila mezi nejlepšími makléři Top 20 z celé sítě ČR Dumrealit

  Prodej, pronájem nemovitosti

  Zajistím komplexní realitní, právní i finanční služby. U každého obchodního případu nastavuji individuálně strategii prodeje a marketingový plán, neboť každá nemovitost je svým způsobem jedinečná.

  Prověření stavu nemovitosti, PENB

  Zajistím Vám nezávisle prověření stavu nemovitosti - technická inspekce nemovitosti (pro prodávající i kupující). Zajistím zákonem dané předsmluvní informace spojené s prodejem nemovitosti, PENB apod.

  Finanční služby

  Analýza vašich potřeb nezávislým finančním specialistou, zajištění financování koupě nemovitosti, pojištění, spoření, investice - porovnání, výběr a zajištění vždy toho nejvhodnějšího řešení na trhu.

  Odhady nemovitostí na počkání do druhého dne

  Odhad tržní hodnoty vaší nemovitosti dle skutečných kupních cen z listin v Katastru. Výpočet ceny bytů, domů, pozemků i nebytových prostor. Pokrýváme celou ČR. Cena dle objemu zadání.

  Děkuji paní Heleně Dlouhé za pomoc a spolupráci při pronajmutí bytu. Vše proběhlo naprosto rychle a bez problémů.

  Michal Ondříček

  Po půl roce,kdy mi nejmenovaná realitní kancelář nebyla schopna byt pronajmout,mi byla doporučena paní Helena Dlouhá.Do týdne jsem měla byt obsazený kvalitním nájemníkem.Od té doby se obracím pouze na paní Helenu a jsem s ní velice spokojená,jedná rychle a profesionálně. Ilona Wolfelová

  PhDr.Ilona Wolfelová

  Paní Helena Dlouhá mi byla doporučena.Děkuji za rychlé pronajmutí bytu spolehlivými nájemníky.Pokud bude třeba, obrátím se zase jenom na ni. Eliška Pánková

  Eliška Pánková

  Ponájem bytu 2+kk v Ústí nad Labem

  9 000 Kč

  Prodej bytu 3+1 v Křešicích

  1 390 000 Kč

  Pronájem bytu 1+kk, Ústí nad Labem

  6 100 Kč

  Pronájem bytu 1+kk Bukov, Ústí nad Labem

  4 900 Kč

  Prodej zahrady v Koštově u Trmic, Ústí nad Labem

  180 000 Kč

  Pronájem bytu 3+kk, Chlumec

  11 000 Kč

  Načíst další reference

  Partneři