Zpět Profil makléře:
Jaroslava Gerbová

Jaroslava Gerbová

Specialista na prodej nemovitostí

Prodej rychle, bezpečně a bez starostí.

Nabízené nemovitosti
Kontaktujte mne
Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR

Homestaging a profi fotky

I nemovitost, tak jak se prezentuje, jak na nás působí, rozhoduje zda koupíme. Profesionální fotografie a Homestaging jsou nástroje, díky kterým si zájemce vaši nemovitost zamiluje.

Půdorysy

Jedna věc je pro potenciálního zájemce velmi důležitá. Mít představu o prostoru. Jak by mohl v nemovitosti žít, jak ji zařídit, jak se "vejít". Půdorysy jsou samozřejmostí při inzerci nemovitosti.

Videoprohlídky, stránka nemovitosti

Lidé milují video. Všichni sledujeme a vyhledáváme raději videa než fotky. Videoprohlídka zaručeně přitáhne ještě více zájemců. Vytvořím pro vaši nemovitost stránku, kde bude prezentována jen a pouze ta vaše.

Aukce nemovitosti

Prodej formou aukce a získat nejvyšší možnou nabídku. V aukci se podaří navýšit cenu nemovitosti o více, než majitelé očekávají. Aukci předchází precizní profesionální prezentace, abychom přilákali maximální počet zájemců. A následná aukce musí být jednoduchý a transparentní proces. Ráda Vám i tuto mou službu představím.

Prodej rodinného domu 220 m2, pozemek 133 m2

11 250 000 Kč

Prodej bytu 2+kk 45 m2

Prodej chalupy 250 m², pozemek 1632 m²

Pronájem bytu 2+1, 57 m2

Prodej rodinného domu 70 m2, pozemek 199 m2

2 650 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 1635 m2

Načíst další reference

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT