Ing. Diana Ferencová MAKLÉŘ MĚSÍCE

Hlavní město Praha v Praze Certifikovaný makléř
724 966 736
ferencova@dumrealit.cz
Svornosti 985/8
Praha 5 150 00
Terra
Číslo účtu pro složení záloh
3473325001 / 5500
Raiffeisenbank
Kontaktujte mne
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR
Makléř je členem
Realitní komory ČR

Makléř Ing. Diana Ferencová je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 42460760.

Hodnocení klientů

Paní Ferencová pro nás zprostředkovala koupi krásného pozemku ve středních Čechách. Na všechny naše dotazy jsme dostali rychlou a vyčerpávající odpověď. Ocenili jsme její prátelský a profesionální přístup, který nám usnadnil celý proces. Vše proběhlo v neuvěřitelně krátkem čase a po celou dobu jsme byli informování o jednotlivých krocích. Moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů.

Radek Beneš

Paní Ferencovou znám již řadu let. Několikrát pro mne prodávala nebo pronajímala nemovitost. Spolupáce s ní je vždy na velmi profesionální úrovni, ať se to týká naplánovaných schůzek, jakýchkoliv dotazů nebo rad. Vždy s úsměvem a grácií vyřeší každou situaci, která by se pro někoho mohla zdát neřešitelná. Oceňuji její lidský, srdečný a empatický přístup, který je v dnešní době ve světě realit tolik vzácný. Paní Ferencovou vřele doporučuji každému, kdo chce svou nemovitost prodat nebo pronajmout s jistotou, bez komplikací a s úspěchem a ještě navíc poznat tuto úžasnou paní makléřku. Velmi děkuji za skvělou práci.

Tomáš Vrábel

Spolupráci s paní Ferencovou mi doporučila kamarádka a její dobrou zkušenost musím rozhodně potvrdit - s paní Ferencovou se spolupracuje velmi dobře, oceňuji její realistický a otevřený přístup a rovněž její schopnost najít ve velmi krátkém čase vhodné nájemníky. Její služby mohu rozhodně doporučit dále....

Zuzana Svobodová

Více hodnocení

Moje reference

Příjemný světlý byt 3+1/L, OV, 81m2, Český Brod

2 790 000 Kč

Kompletně zařízený byt 3+kk, 68 m2, U třešňovky, Praha 8 - Kobylisy

13 500 Kč

Garsoniéra po rekonstrukci, 33 m2, Čelákovice, Praha-východ

6 500 Kč

ŘRD 4+1, 95m2, Balzamínová, Květnice, Praha-východ

4 490 000 Kč

Zařízený byt 2+1, cihla, Na Kloboučku, Stará Boleslav

10 000 Kč

Byt 1+1, cihla, 45 m2, Mariánské nám., Stará Boleslav

9 000 Kč

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací