Zpět Profil pobočky:
Exclusive
pobočka v Praze 4
zástupce Realitní komory ČR pro Prahu 4

Exclusive

Prodáme i Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a v co nejkratším čase,
navíc naprosto bez starostí.

Člen Realitní Komory ČR

Prodej/Pronájem nemovitosti

Zajistíme komplexní realitní, právní i finanční služby Každá nemovitost je svým způsobem jedinečná. Proto u každého obchodního případu nastavujeme individuálně strategii prodeje a kompletní marketing.

Osobní makléř

Služba pro kupující. Vyhledáme nemovitost podle Vašich představ.Nabídneme Vám neveřejné nabídky, ochráníme Vás rizik spojených s koupí a zajistíme ty nejlepší podmínky na trhu.

Zajištění hypotéky

Analýza vašich potřeb nezávislým hypotečním specialistou, porovnání dostupných produktů jednotlivých poskytovatelů úvěrů a výběr nejvhodnějšího řešení.

 O NÁS

Provádíme klienty světem realit

Jsme renomovaná realitní kancelář a zajišťujeme zprostředkování koupě, prodeje, převodu a pronájmu všech druhů nemovitostí na území ČR (rezidenčních i komerčních). Dále nabízíme služby a poradenství v oblasti exekucí, insolvencí, dražeb, přímý výkup nemovitostí a další nejen realitní činnosti. Naše služby nabízíme na území hlavního města Prahy, ale i po celé České republice.

Dbáme na osobní, korektní a profesionální přístup k potřebám každého klienta. Klientovi zajistíme komplexní servis a poskytneme službu „šitou na míru“. Naší prioritou je obchod uskutečnit ke spokojenosti všech zúčastněných stran od nastavení optimální prodejní ceny a vypracování obchodní strategie prodeje až po samotnou realizaci prodeje. Děláme na základě zjištěných potřeb klientů pro ně maximum a vždy s osobním přístupem.

Každý náš makléř je odborníkem na svém místě, profesionálem ve svém oboru, specialistou na daný typ nemovitosti. Tyto faktory zaručují klientům kvalitu a nejvyšší možnou rychlost služeb, zejména pak objektivní posouzení nemovitosti, stanovení reálné ceny na trhu a následně nastavení obchodní strategie.

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT