Ing. Světlana Eichnerová

Zlín ve Zlínském kraji Certifikovaný makléř
602 716 217
development@dumrealit.cz
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01
Development
Číslo účtu pro složení záloh
107-241260217 / 0100
Komerční banka
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Hodnocení klientů

Naprosto profesionální jednání od paní makléřky, kdy jsme se byli schopni domluvit na kompromisech z obou stran, tedy bylo cítit, že skutečně zastupovala strany jak kupující, tak prodávající, což není častým jevem. Děkujeme za zpříjemnění stresujícího zážitku, jímž koupě nového bydlení (splnění všech dokumentů, termínů, poplatků,...) často,může být.

David Odler

Tímto bychom chtěli poděkovat paní Eichnerové za zprostředkování koupě pozemku. Vše proběhlo na jedničku. Byli jsme mile překvapeni rychlým a profesionálním přístupem, příjemným jednáním a její ochotou nám v čemkoli vyjít vstříc. Nejvíce si ceníme toho, že nás do ničeho netlačila a nechala nás v klidu zjistit veškeré informace o pozemku, abychom mohli s klidem podepsat smlouvu o koupi s vědomím, že nám tam jednou opravdu bude stát dům.

Jakub Gerža

Dobrý den, chci tímto způsobem poděkovat paní ing. Světlaně Eichnerové za profesionální přístup a pomoc při prodeji mého stavebního pozemku v Napajedlích. Pozemek měl trojúhelníkový tvar a nebyl více než 60 let zemědělsky využíván, takže na něm vyrostly náletové dřeviny a pro okolní majitele nemovitostí sloužil jako skládka stavebního odpadu. To vše odradilo více než 40 zájemců o koupi. Se všemi paní Eichnerová trpělivě jednala a probírala možnosti úpravy pozemku, aby byl vůbec prodejný. Díky jejímu trvalému úsilí se jí nakonec podařilo dovést prodej ke zdárnému konci. V závěru projednala převody financí a pozemku mezi mnou a kupujícím na úřadech. Díky jejímu osobnímu přístupu, vše proběhlo hladce k mojí naprosté spokojenosti. Pokud bych příště prodával další pozemky, určitě využiji jejích služeb. Můžu ji vřele doporučit i ostatním zájemcům o prodej svých nemovitostí. . Paní Světlano ještě jednou Vám moc děkuji Pavel Valuch

Pavel Valuch

Více hodnocení

Moje reference

Pronájem bytu, 2+1, 55 m2, Zlín - Bartošova čtvrt, sklep

Pronájem bytu, 2+1, 55 m2, Zlín - Bartošova čtvrt, sklep

12 000 Kč
Pronájem bytu 2+ kk, 54 m2, terasa, sklep, Zelinova, Zlín

Pronájem bytu 2+ kk, 54 m2, terasa, sklep, Zelinova, Zlín

15 000 Kč
Prodej, stavební pozemek, 698 m2, Napajedla

Prodej, stavební pozemek, 698 m2, Napajedla

749 000 Kč
Pronájem bytu 3+1, Zlín, Moravská, výtah, lodžie

Pronájem bytu 3+1, Zlín, Moravská, výtah, lodžie

13 000 Kč
Pronájem, byt 2+1, 54 m2, balkón, sklep, Malenovice, Zlín

Pronájem, byt 2+1, 54 m2, balkón, sklep, Malenovice, Zlín

11 000 Kč
Pronájem bytu 1+1, 35 m2, Dětská, JS, Zlín

Pronájem bytu 1+1, 35 m2, Dětská, JS, Zlín

10 800 Kč

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací