Martina Dyjáková

Zlín ve Zlínském kraji Certifikovaný makléř
730 850 872
development@dumrealit.cz
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01
Development
Číslo účtu pro složení záloh
107-241260217 / 0100
Komerční banka
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Makléř Martina Dyjáková je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 88589404.

Hodnocení klientů

Chci poděkovat paní Dyjákové za velkou pomoc při prodeji rodinného domu.Za profesionální a hlavně osobní přístup ji velmi ještě jednou děkuji a mohu jen doporučit.

Ivana Divilová

Děkuji pani Dyjákové za její trpělivou a profesionální práci, je obětavá,klientovi co nejvíce pomoci a vyjít maximálně vstříc. Ještě jednou můj velký dík. Panáčková

Marie Janečková Hrdinová

Děkuji paní Dyjákové za její profesionální přístup a velmi kvalitní služby. Oceňuji vstřícnost jednání a pochopení situace klienta, obětavost a srozumitelné jednání. V příjemné atmosféře jsme dokázali najít kompromisní řešení. Celá kancelář je schopna poskytnout komplexní servis pro každého. Ještě jednou děkuji.

Marie Janečková

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT