Martina Dyjáková

Zlín ve Zlínském kraji Certifikovaný makléř
730 850 872
development@dumrealit.cz
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01
Development
Číslo účtu pro složení záloh
107-241260217 / 0100
Komerční banka
Kontaktujte mne Přidat hodnocení
Makléř se vzdělává v
Realitní akademii ČR

Makléř Martina Dyjáková je nezávislým podnikatelem, který podniká na základě oprávnění 88589404.

Hodnocení klientů

Chci poděkovat paní Dyjákové za velkou pomoc při prodeji rodinného domu.Za profesionální a hlavně osobní přístup ji velmi ještě jednou děkuji a mohu jen doporučit.

Ivana Divilová

Děkuji pani Dyjákové za její trpělivou a profesionální práci, je obětavá,klientovi co nejvíce pomoci a vyjít maximálně vstříc. Ještě jednou můj velký dík. Panáčková

Marie Janečková Hrdinová

Děkuji paní Dyjákové za její profesionální přístup a velmi kvalitní služby. Oceňuji vstřícnost jednání a pochopení situace klienta, obětavost a srozumitelné jednání. V příjemné atmosféře jsme dokázali najít kompromisní řešení. Celá kancelář je schopna poskytnout komplexní servis pro každého. Ještě jednou děkuji.

Marie Janečková

Více hodnocení

Moje reference

Pronájem, byt, 2+1, 62m2, Zlín

Pronájem, byt, 2+1, 62m2, Zlín

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT