Zpět Profil makléře:
Tomáš Drahokoupil
Akreditovaný obchodních s nemovitostmi.

Tomáš Drahokoupil

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR
ID: 628651

Pronájem komerčního objektu, Obchodní prostory, 130 m2

Liberec, Kobrova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem obchodních ploch vhodných pro rozvíjející se obchodní firmu, např. kadeřnictví větších rozměrů, nebo kanceláře pro call centrum. Podlahy PVC, nová dřevěná okna. Na všech jsou mříže. Vchodové dveře rovněž opatřeny mříží. Prostory mají své sociální zázemí a kuchyňku. Možno na vlastní náklady rozdělit prostor příčkami na dvě části a vytvořit tak rozdělené kanceláře. Vzhledem k frekventované lokalitě, ulice Hanychovská a možností neomezeného parkování před tímto prostorem, je nájemné velmi..
8 000 Kč za měsíc

Děkuji Vám za vstřícné jednání a Váš pozitivní přístup, kterým jste nám zpříjemnil celý proces koupě domu. Jednání s Vámi a celá naše spolupráce byla příjemná zkušenost. Přeji Vám vše dobré ve Vaší práci i osobním životě a mnoho dalších spokojených klientů.

Zuzana Lindová

Chtěl bych poděkovat panu Drahokoupilovi, který jako makléř výrazně pomohl s prodejem bytu. Prodeje se zhostil energicky a uspíšil tak prodej bytu za podmínek, které byly mnou požadovány.

Ondřej Švanda

Děkuji za Vaši velmi dobře odvedenou práci.Pokud budu ještě v budoucnu potřebovat realitní služby a to zřejmě budu, rád se na Vás s důvěrou obrátím. S pozdravem Jiří Bulíř

Jiří Bulíř

RD Karlovy Vary - Stará Role

4 790 000 Kč

prodej pozemku Markvartice - Spařence.

740 000 Kč

Pronájem bytu 3+kk v Jablonci nad Nisou.

11 000 Kč

Pronájem bytu 2+1 v Liberci.

10 500 Kč

prodej bytu 3+1 v centru Liberce.

1 990 000 Kč

pronájem 1+1 Liberec Ruprechtice

9 500 Kč

Načíst další reference