Zpět Profil makléře:
Tomáš Drahokoupil
Akreditovaný obchodních s nemovitostmi.

Tomáš Drahokoupil

Certifikovaný makléř
Člen Realitní Komory ČR
ID: 636014

Prodej domu, Rodinný, 281 m2

Osečná, Svatovítské náměstí

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi bytového domu s komerčním prostorem v Osečné u Liberce. Dům je samostatný, v centru ( náměstí) obce Osečná. Je částečně zateplen a v celém domě jsou Euro okna s dvojsklem. Střecha je po generální opravě. Komerční prostory v 1.NP (bývalé řeznictví) o velikosti 89,12 m² jsou v současné době volné. V 2.NP se nachází byt 3+KK o velikosti 89,99 m², s výhledem na náměstí a zahradu. V podkroví je vytvořen krásný mezonetový byt 3+KK o velikosti 102,19 m². Obě bytové jednotky jsou v současné době pronajaty. Komerční..
9 880 000 Kč

Děkuji Vám za vstřícné jednání a Váš pozitivní přístup, kterým jste nám zpříjemnil celý proces koupě domu. Jednání s Vámi a celá naše spolupráce byla příjemná zkušenost. Přeji Vám vše dobré ve Vaší práci i osobním životě a mnoho dalších spokojených klientů.

Zuzana Lindová

Chtěl bych poděkovat panu Drahokoupilovi, který jako makléř výrazně pomohl s prodejem bytu. Prodeje se zhostil energicky a uspíšil tak prodej bytu za podmínek, které byly mnou požadovány.

Ondřej Švanda

Děkuji za Vaši velmi dobře odvedenou práci.Pokud budu ještě v budoucnu potřebovat realitní služby a to zřejmě budu, rád se na Vás s důvěrou obrátím. S pozdravem Jiří Bulíř

Jiří Bulíř

Prodej bytu 3+1 Liberec.

3 250 000 Kč

Byt 2+1 Liberec, Dukelská

2 560 000 Kč

Byt 3+1 Liberec, Nové Pavlovice.

3 100 000 Kč

Prodej RD 5+1 v Jablonci nad Niisou.

7 900 000 Kč

Prodej Garáže Liberec.

335 000 Kč

Pronájem bytu 4+1 v Chrastavě.

13 000 Kč

Načíst další reference

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT