Reference

Dobrý den. Jmenuji se Jaroslava Mušukova a tímto bych chtěla poděkovat za pomoc a příjemnou spolupráci s paní Krejčovou. Můžu jenom doporučit.

Jaroslava Mušukova

Pan Eichner je profesionál každým coulem, vždy usměvavý a skvěle naladěn, výborná komunikace, neskutečně pracovitý, super vstřícné jednání, velice empatický, práce propojená srdcem. Podtrženo a sečteno, pan Tomáš je prostě výhra v loterii !

Dagmar Šrottová

Za sebe mohu prohlásit, že pan Ing. Tomáš Eichner je nejlepší realitní makléř, kterého jsem kdy měla možnost poznat. Vážím si ho nejenom jako profesionála ve svém oboru, ale především jako člověka. M. Krupová

Monika Krupova
Prodej | Dům | Zlín, Ovsíková

Naprosto profesionální jednání od paní makléřky, kdy jsme se byli schopni domluvit na kompromisech z obou stran, tedy bylo cítit, že skutečně zastupovala strany jak kupující, tak prodávající, což není častým jevem. Děkujeme za zpříjemnění stresujícího zážitku, jímž koupě nového bydlení (splnění všech dokumentů, termínů, poplatků,...) často,může být.

David Odler

Tímto bychom chtěli poděkovat paní Eichnerové za zprostředkování koupě pozemku. Vše proběhlo na jedničku. Byli jsme mile překvapeni rychlým a profesionálním přístupem, příjemným jednáním a její ochotou nám v čemkoli vyjít vstříc. Nejvíce si ceníme toho, že nás do ničeho netlačila a nechala nás v klidu zjistit veškeré informace o pozemku, abychom mohli s klidem podepsat smlouvu o koupi s vědomím, že nám tam jednou opravdu bude stát dům.

Jakub Gerža
Prodej | Pozemek | Napajedla

Dobrý den, chci tímto způsobem poděkovat paní ing. Světlaně Eichnerové za profesionální přístup a pomoc při prodeji mého stavebního pozemku v Napajedlích. Pozemek měl trojúhelníkový tvar a nebyl více než 60 let zemědělsky využíván, takže na něm vyrostly náletové dřeviny a pro okolní majitele nemovitostí sloužil jako skládka stavebního odpadu. To vše odradilo více než 40 zájemců o koupi. Se všemi paní Eichnerová trpělivě jednala a probírala možnosti úpravy pozemku, aby byl vůbec prodejný. Díky jejímu trvalému úsilí se jí nakonec podařilo dovést prodej ke zdárnému konci. V závěru projednala převody financí a pozemku mezi mnou a kupujícím na úřadech. Díky jejímu osobnímu přístupu, vše proběhlo hladce k mojí naprosté spokojenosti. Pokud bych příště prodával další pozemky, určitě využiji jejích služeb. Můžu ji vřele doporučit i ostatním zájemcům o prodej svých nemovitostí. . Paní Světlano ještě jednou Vám moc děkuji Pavel Valuch

Pavel Valuch
Prodej | Pozemek | Napajedla

Byli jsme velmi rádi, že jsme si pro prodej bytu vybrali právě paní Eichnerovou. Ať se objevil jakýkoliv problém, vždy nám s ním byla ochotná pomoct či poradit a udělala pro nás i věci nad rámec naší spolupráce. K tomu přidala příjemné a profesionální vystupování. Moc děkujeme.

Bc. Michaela Brychtová
Prodej | Byt | Zlín, U Hřiště

Profesionální zodpovědný přístup, rychlá a přímá komunikace, spolehlivost. Práci paní Eichnerové můžeme doporučit a rozhodně ji využijeme při další pomoci na trhu realit.

Barbora Pavlíková Mgr.
Pronájem | Byt | Zlín, Zelinova

Chtěla bych velmi poděkovat paní Světlaně Eichnerové za perfektní profesionální přístup od začátku až do konce. V našem případě jsme prodávali 2 nemovitosti a kupovali třetí a přestože tento proces nebyl zdaleka jednoduchý, paní Světlana dokázala vyřešit vše od prodeje, financování, komunikaci s kupujícími i úřady, hlídala, aby vše navazovalo a šlo jako po másle a díky tomuto úžasnému přístupu bydlíme již dva měsíce v našem novém společném domově. Děkujeme!!! Ivana Vlková

Ivana Vlková
Prodej | Dům | Zlín, Podvesná V

Díky paní Eichnerové byl kompletní servis spojený s prodejem nemovitosti naprosto bezproblémový a rychlý. Nemusel jsem se v podstatě vůbec o nic starat. Její profesionalismus a velké zkušenosti mluví za vše.

Marek Šťastný

Pan Eichner je velmi zkušený a ochotný makléř. Spolupráce s ním je rychlá a transparentní. Můžu jen doporučit.

Barbora Ballošová
Prodej | Byt | Zlín, Plesníkova

Asi jako každý, kdo někdy plánoval koupi nemovitosti, jsme i my měli obavy z volby realitního makléře. Ty se ale rozplynuly již po první prohlídce. Pan Eichner nás jako lidi oboru neznalé provedl profesionálně, ale hlavně lidsky celým procesem, od prohlídek, přes smlouvy, katastry (právní služby, tj. pro normálního člověka srozumitelné návrhy smluv a návrh na vklad vlastnického práva na katastru, byly zahrnuty v ceně) až po předávací protokol. Určitě by poradil i s hypotékou, ale měli jsme vlastního finančního poradce, se kterým se pan Eichner vždy bez problému domluvil. Kdykoliv jsme potřebovali, nebyl problém ho kontaktovat. Za nadstandard z jeho strany považujeme rady ohledně přepisu energií, doporučení a domluvení řemeslnické party na následnou rekonstrukci bytu, jejíž práci si pan Eichner chodí sám z vlastní iniciativy kontrolovat, a také nabídku na kontakt na spolehlivou stěhovací službu. Na byt jsme brali hypotéku, kterou jsme zajišťovali ještě jinou nemovitostí (tedy dvojí odhad nemovitosti a o to delší vyřizování) – první prohlídka se konala začátkem prosince a i když nás trochu zdržely Vánoce, předání klíčů proběhlo poslední týden v únoru a poslední týden v březnu (po rekonstrukci) se budeme stěhovat. Vše tedy proběhlo rychle, což velmi oceňujeme. Pokud tedy hledáte férového realitního makléře, který vám vždy vše po lopatě vysvětlí a se kterým vždy víte, na čem jste, je pan Eichner určitě skvělá volba. Moc děkujeme!

Petrákovi

Více hodnocení