Zpět Profil pobočky:
Development Uherské Hradiště

Reference

Jak může dělat makléře paní, která nerozezná cihlu od tvárnice? Která říká, že jsou v domě litinové radiátory a přitom ukazuje na obyčejné plechové? dejte jí prosím základní stavební školení ,aby aspoň rozeznala základní materiály a nevykládala blbosti.Podle mě takový člověk nemá co dělat na pozici makléře.Těžce neprofesionální.A zárověn velmi smutné,na to, že bere neadekvátní plat.Zklamala na celé čáře.

Jiří Prejta Valoun

:“Děkuji za prodej nemovitosti. Velmi oceňuji Váš profesionální přístup ke klientovi, odbornou a obětavou práci. Určitě Vás doporučím případným zájemcům o realitní služby. Přeji hodně úspěchů. Šmela Zdeněk”

Zdeněk Šmela

Dobrý den ! Naprostá spokojenost ve všech směrech. Paní Macelová ještě jednou velký dík. Dlouhý

Václav Dlouhý

“Dobrý den , ráda bych touto cestou poděkovala paní Renatě Macelové za okamžite prodaní mého rodinného domu.Za dobu prodeje jsem se setkala ze spoustou realitních makleřů,jediná paní Macelová okamžitě jednala.Jeji přístup je akční,velice profesionalni a zároveň lidský.Neměla jsem kolem prodeje vůbec žádné starosti, p.Macelová všechno zařídila sama.Všem moc ráda doporučim,za mě je jednička ve svém oboru .”

Polčíková

Dobrý den ! Naprostá spokojenost ve všech směrech. Paní Macelová ještě jednou velký dík. Dlouhý

Dlouhý Václav

“Dobrý den, chtěla bych poděkovat paní Renatě Macelové. Moc nám pomohla s prodejem nemovitosti, byla velmi ochotná, její přístup byl opravdu profesionální, byli jsme s jejími službami velmi spokojeni. Doporučuji tuto realitní kancelář všem ostatním.”

Anna Libosvárová

:“Dobrý den, chtěli jsme touto cestou poděkovat paní makléřce Macelové za velmi profesionální přístup k našemu požadavku a následné realizaci koupě bytu prostřednictvím vaší realitní kanceláře. Děkujeme za milé jednání, rychlost a ochotu. Jana kubištová a Milnerovi”

Milner

V.Mahdal Dobrý den.Chtěl touto cestou vyslovit velký dík paní Renatě Macelové za velmi profesionální vystupování a přístup při prodeji mé nemovitosti.Rozhodně provádí profesionální služby pro vaši realitní kancelář.Ještě jednou díky

V. Mahdal

“Děkuji za profesionální přístup, rychlé jednání a zprostředkování nákupu nemovitosti. Velká spokojenost, můžu doporučit.”

Luděk Pantlík

Děkujeme paní Šmídové za zprostředkování prodeje našeho domku. Vysoce odborné znalosti, ochota, rychlé řešení případných problémů, profesionální přístup i rady - to vše paní Dagmar zdobí. Doporučujeme!

Jaroslava Hasilíková

“Děkujeme za profesionální přístup, rychlé jednání a zprostředkování kupce. Velká spokojenost, můžeme doporučit.”

Iveta Bláhová

Děkujeme p. Dagmar Šmídové za profesionální a velice příjemný přístup při prodeji našeho domu v UH. Vždy včas a ochotně odpovídala na všechny naše dotazy, vysvětlovala nám cokoliv, čemu jsme nerozuměli. Přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů.

Julia Pištková

Více hodnocení

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT