Zpět Profil pobočky:
Development Uherské Hradiště

Reference

Moc děkujeme panu Tomáši Hlavačkovi za jeho profesionální a zároveň lidský přístup při zprostředkování prodeje a koupi bytu. S jeho prací jsme byly velmi spokojeny. Byl vždy vstřícný, ochotný a trpělivý.

Jolana Fornůsková

Výborná spolupráce, příjemné a milé vystupování, vše na 100%

Pavel Šafařík

Dobrý den, chtěl bych tuto cestou poděkovat Vašemu zaměstnanci panu Tomáši Hlaváčkovi za velmi profesionální, vstřícný a lidský přístup k mému požadavku na sjednání pronájmu bytu v okrese Uherské Hradiště. Ing. Pavel Bařina

Ing. Pavel Bařina

“Děkuji za profesionální přístup, rychlé jednání a zprostředkování nákupu nemovitosti. Velká spokojenost, můžu doporučit.”

Luděk Pantlík

Děkujeme paní Šmídové za zprostředkování prodeje našeho domku. Vysoce odborné znalosti, ochota, rychlé řešení případných problémů, profesionální přístup i rady - to vše paní Dagmar zdobí. Doporučujeme!

Jaroslava Hasilíková

“Děkujeme za profesionální přístup, rychlé jednání a zprostředkování kupce. Velká spokojenost, můžeme doporučit.”

Iveta Bláhová

Děkujeme p. Dagmar Šmídové za profesionální a velice příjemný přístup při prodeji našeho domu v UH. Vždy včas a ochotně odpovídala na všechny naše dotazy, vysvětlovala nám cokoliv, čemu jsme nerozuměli. Přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů.

Julia Pištková

Paní Šmídová nám zprostředkovala koupi domu ve Velká nad Veličkou. Byli jsem s jejím přístupem a kvalitou služeb velmi spokojeni.

Jiří Čumíček

S paní Šmídovou je velmi dobrá spolupráce,její jednání je profesionální, co se domluví, to platí. S jejími službami při podeji bytu jsem byl spokojen. Mohu jen doporučit Jiří Koukola

Jiří Koukola

Na základe osobnej skúseností s p. Šmídovou by som vrelo odporučil ďalším, nakoľko s jej prácou som bol nadmieru spokojný. Profesionálny prístup, ochota, maximálne schopná. Veľká spokojnosť a ďakujem.

Peter Vlčej

Vřele doporučuji paní Šmídovou. Velice ochotná, příjemná, akční a nadmíru schopná. Byli jsme s ní velmi spokojeni.

Leona Ožvoldová

Více hodnocení

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT