Development Luhačovice

Zlínský kraj
Nemovitostí v nabídce (41)
Makléřů (8)
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

734 358 582
stepan@dumrealit.cz
Branka 245
Luhačovice 763 26
Po telefonické dohodě
Číslo účtu pro složení záloh
107-241260217 / 0100
Komerční banka
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Ing. Petr Štěpán
734 358 582
development@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

Ing. Petr Štěpán
Za Humny 284
Zlín - Kostelec 763 14

IČ: 29286654
DIČ: CZ29286654

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

“Dobrý den, Se službami realitky jsme byli maximálně spokojeni. Velké poděkování patří paní Valčíkové za její přístup, ochotu, preciznost a profesionální jednání s lidmi. Velmi nám pomohla. Děkuji.”

Hana Pavelková

Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za perfektní přístup při koupi chaty na Rusavě. Vaše jednání bylo přímé, rychlé a bezproblémové. Snaha vše urychlit byla námi velice vítána...vřele Vás můžeme doporučit dalším klientům a velice si ceníme Vašeho lidského postoje k dané věci.

Lucie Jančová

Po 20 letech v panelovém domě jsme se rozhodli přestěhovat do rodinného domku. Potřebovali jsme se proto co nejrychleji zbavit našeho bytu ve Zlíně . Pokoušeli jsme se ho prodat sami, ale nedařilo se a nakonec jsme si museli přiznat, že je to nad naše síly. Požádali jsme proto o pomoc paní Janu Utěkalovou. Ta nám úplně otevřela oči, upozornila nás na problémy, které byt má a jimiž odrazuje zájemce, ale zároveň hned našla jeho přednosti, které následně vyzdvihla v inzerátu, který pro nás připravila a zveřejnila. Poradila nám, i jak byt nacenit. Celou dobu se o vše starala, komunikovala se zájemci, zajišťovala prohlídky, a když se vše blížilo ke zdárnému konci, nachystala nám všechny smlouvy, zajistila zápis na katastru, dokumenty pro finanční úřad atd. Prostě nám odpadla spousta starostí a my jsme mohli svou energii vlít do zabydlování našeho nového domu. Dokonce nám s novým majitelem bytu vybudovala takový vztah, že od něj máme zprávy o tom, jak se mu v našem starém bytě bydlí. Jsme s manželem moc rádi, že jsme nakonec služby paní Jany využili. Doporučujeme ji každému, kdo chce prodat svůj byt či dům bez starostí

Anna Nováková

Více hodnoceníNaše reference

Pozemky, Březnice u Zlína-Maják

510 500 Kč

Zděná chata, Břestek-Chabaně

260 000 Kč

Komerční budova Liptál

Byt po rekonstrukci 3+1, Uherské Hradiště

2 550 000 Kč

Rodinný dům Sidonie, Brumov-Bylnice

999 900 Kč

Prodej, odinný dům 4+1, 127 m2, Babice

2 849 990 Kč


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací