Development

Zlínský kraj
Nemovitostí v nabídce (97)
Makléřů (10)
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

603 582 909
development@dumrealit.cz
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


Ing. Petr Štěpán
603 582 909
development@dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

Ing. Petr Štěpán

IČ:
DIČ:

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Chtěl bych velmi poděkovat p. Dyjákové za přístup a ochotu. Kdykoliv jsem potřeboval, byla ochotna ihned věc řešit a komunikace s ní byla velmi příjemná. Na naše až nestandardní požadavky reagovala vždy vstřícně. Mnohokrát děkujeme a přejeme hodně úspěchů.”

Matěj Černý

“Chtěli by jsme poděkovat paní Martině Dyjákové za profesionalitu a 100% spolehlivost při prodeji našeho bytu. Vše proběhlo hladce a pro nás bez starostí. Naše společná jednání byla vždy velmi příjemná a přátelská.”

Jana Václavková

Shodou okolností jsem se dostal k realitní kanceláří dumreality.cz (p.Kobylík). V rámci jednání byl vstřícný, na mé dotazy odpověděl, načež, když jsem se na něj obrátil po uzavření kupní smlouvy a samotném nastěhování byl ochoten pomoci. V případě koupě, nebo prodeje bych se nebál na něj obrátit. Martin Slovák

Martin Slovák

Více hodnoceníNaše reference

Prodej, byt 2+1, 81 m2, Zlín

2 340 000 Kč

Prodej, stavební pozemek, 1000 m2, Zlín

Prodej, byt 3+1, 72 m2, Zlín

Prodej stavebního pozemku, jedinečný výhled na Zlín

prodej cihlového bytu 2+1 na Kamenné

1 399 000 Kč

byt 2+1 Jižní Svahy, Na Honech II

860 000 Kč


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací