Březen 2023Rezidence Vanguard

Praha, Československého exilu

Lofty v Praze s atmosférou New Yorku? Původní továrnu na letecké součástky vrátili do života renomovaní architekti významného pražského developera a vdechli jí podobu 150 exkluzivních loftů. Naddimenzovaná konstrukce s extrémní nosností a pevností vyzařuje specifickou industriální atmosféru - a zároveň nechává otevřený prostor pro Vaši kreativitu a sny. Nenechte si ujít unikátní investiční příležitost a možnost stát se součástí komunity jedinečných osobností. VANGUARD je genius loci, který tvoříte Vy sami.

Prostor pro Vaši kreativitu: VANGUARD představuje dostatek prostoru pro realizaci Vaší touhy po kreativním bydlení. Nyní máte unikátní možnost pořídit si některý z loftů ve formě Shell & Core a navrhnout si své vysněné místo k životu sami nebo ve spolupráci s našimi architekty. Díky velkorysé výšce stropů a výjimečným dispozicím prostoru si svůj loft můžete zařídit svobodně zcela podle svých představ. A těm se v projektu VANGUARD meze nekladou. Realizujte se!

Lofty na míru: Tři renomovaná architektonická studia stojí za designem, který je vším, jen ne všední. Každý z nich představuje odlišné pojetí industriálního prostoru. Vyberte si to, které přesně sedne Vaší osobnosti a stylu.

Shell & Core: Základní úprava Shell & Core Vám poskytuje neomezený prostor pro realizaci Vašich snů o loftovém bydlení. Navrhněte si svůj loft sami nebo s vlastním designérem a zažijte nekončící pocit svobody ve zcela výjimečných dispozicích. Ve VANGUARD se Vám meze nekladou. Inspirovat se můžete vzorovými lofty. Chcete pocítit unikátní industriální atmosféru projektu VANGUARD? Navštivte některý ze vzorových loftů a poznejte stylové a funkční řešení prostoru renomovaných architektonických studií.

Design prvního ze vzorových loftů vytvořila Ivanka Kowalski, druhý vzniká dle návrhu studia OOOOX. Dokončení obou loftů je plánováno na jaro 2022, předpokládaný termín dokončení celého projektu pak je začátek roku 2023, byty jsou ale v předprodeji už nyní a pro jejich blízkost k legendárnímu Václaváku je zájem o ně veliký.

Koupi bytu můžete také zkombinovat s některým z finančních produktů a pojmout ji jako investici s finanční pákou. Na koupi Vám stačí i méně než třetina kupní ceny a zbytek investice splácíte místo nájemného, případně ji za Vás mohou splácet třeba Vaši nájemníci. Svou investici si tak pěkně odbydlíte a ještě se Vám znásobí.

Lákavá představa, co říkáte? Zavolejte nám a dohodněte si schůzku s realitním specialistou ještě dnes!

Váš tým RK Dům realit Michelle


Přehled jednotek

Číslo bytu Dispozice Plocha Patro Balkón Terasa Parkování Cena Stav
no 1+1 50 m2 3. ze 14 Ne Cena nezveřejněna volný detail

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT