Březen 2017Prodej bytů 2+1,2+kk a 3+kk, ve výstavbě, Vizovice-Tyršova

Vizovice, Tyršova

Zprostředkujeme exkluzívně koupi nových bytů 2+1(3+kk), 2+kk(3+kk) - přízemí, 1.NP, 2.NP a podkroví v bytovém domě ve výstavbě - blok "B" na ulici Tyršova ve Vizovicích. Bytové jednotky mají celkovou užitnou plochu od 50,4m² do 72,7m2, s balkony od 5,7m2 do 6,9m², jsou zde plastová okna s vnitřními žaluziemi. Dům je stavěn ze zdiva (cihla Porotherm), má zateplenou fasádu, v každém z bytů je podlahové vytápění (švédská technologie). Součástí kupní ceny jsou standardní materiály, nadstandard za doplatek. Každá bytová jednotka má vlastní kotel s ohřevem vody, který je součástí bytu a umožňuje majiteli vlastní regulaci tepla. Byty jsou nízkonákladové - celkové měsíční náklady jsou 3.000/měsíčně. Součástí bytů je zděný sklep. Před bytovým blokem je dostatek parkovacích míst. Bytové bloky budou po dostavbě tvořit krásnou klidovou zónu v bezprostřední blízkosti náměstí a veškeré občanské vybavenosti. Pěší chůzí je centum necelých 10 minut. Místo je ideální jak pro mladé rodiny s dětmi, tak pro páry či jednotlivce všech věkových kategorií. Veškerý právní servis je zajištěn, s financováním Vám rádi pomůžeme, doporučuji prohlídku.

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací